VY ZM*DI!

Honem na další díl...

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|
|
reagovat
|
), což je sice pravda, ale realita útoků, na které seriál upozorňuje, je statisticky někde úplně jinde (gangy, děti z rozvrácených rodin, imigranti, nebo jejich špatná integrace a pak jejich radikalizovaná první britská generace...).

.|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
(plus pak pochopitelně všechny ty další faktory, včetně těch, o nichž píše Gonzi dále...)|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Naopak. Já jsem za to rád.|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|