reaguje na:
hroubek
Má to vibe Ash vs Evil Dead? Jako náplast na tento zbytečně brzo ukončený masterpiece bych to bral.
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|



(plus pak pochopitelně všechny ty další faktory, včetně těch, o nichž píše Gonzi dále...)
Naopak. Já jsem za to rád.