Tak nakonec velká pecka i po finální epizodě. Vlastně poslední půlka finále je to nejlepší, co jsem v TV viděl za hodně dlouho. A velmi aktuální. I kdyby to někoho nechytlo, doporučuji si nejméně toto shlédnout. V epické i dějové rovině hodně šokující. Po tom, že někoho napadlo zavolat Vašutovi bych tomu vytknul, že tam Fassbender někdy hraje až moc dobře. Ne že by přehrával to ne a nevím jak to přesně popsat, ale měl jsem pocit, že odehrává oscarové drama i ve scénách, kde se má tvářit jenom drsně a nechat hrát charisma. Fakt tam do toho dává všechno. Myslím, že v tomto mohl být v originále Kassovitz místy lepší byť je podstatně horší herec.
Jinak je tam skvělá a moc krásná Jodie Turner Smith, na kterou se nedávno smetl hate za roli černé Anny Boleynové. A nádherná a šikovná je tam i mladá agentka v podání Saury Lightfoot Leon, což je hodně divný porno jméno. 9/10 (10/10 pokud vám nevadí Vašut a zapomněli jste na Fassbenderův penis ze Studu)
The Agency
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|


