reaguje na:
The Joker
Já tohle mám psát recenzi a moc se na to těším. Jen nevím, kdy na to mám kouknout. Letošní seriálová sezóna dává té filmové zatím těžce na prdel. Co měsíc to zajímavý a kvalitní seriál.
|
reagovat
|



