Tak ono tomu asi nepřidá, že mi socky spamuje VOX TV reelsy s Vašutem s rétorikou Dana Vávry. Já ho měl extrémně rád za Mafii, Martina Tomsu, Pěsti ve tmě a Bladea. Tehdy bych ho vyhlásil za nejoblíbenějšího českého herce. Vlastně ani nevím kdy se to posralo. No a pak antagonista proti Oldmanovi jak píšeš. To fakt bolelo. Ještě jak tam každý říkal, jak je to hrozný zabiják. Smál jsem se nahlas. Myslím, že takový Karel Dobrý by jim stejný typ vystřihnul násobně lépe...
Roden na to začal kašlat někdy mezi Masarykem a Lidicemi. Vyloženě si myslim, že začal hrát o úroveň ať dvě hůř. Okolo šedesátky na to má každý právo. A nemyslím si, že mu úplně seděla role herce typu Tom Hanks, který si bude hrát rodinný komedie a občas vystřihne herce roku. V průměru jako Masaryk, Lidice, Hlídač c 47 nebo Habermannův mlýn to neslo.
Přitom jeho Rocknrolla skvělá.
reaguje na:
Sigi
|
reagují:
fabec
|
reagovat
|
Ale já mám vždycky takovou radost, když vidím nějakého českého herce jak se snaží v AAA zahraniční produkci, že to přebije vše ostatní 
Ale já to uvidím jako binge watch a třeba s tím nebudu mít problémy. 