reaguje na:
(=LIFTY=)
Ja osobne nechápem ten trend, keď ľudia si dajú do úst odmerku napr. preworkoutu (aj viac ako jednu...) teda suchého prášku a to potom zapijú trochou vody...
|
reagovat
|



