Tak za mě asi dobrý.
Ale teda přišlo to jen mě, nebo hrál Ritchinson mnohem hůř, než dřív?
Myslím, že to relativně akční finále vykoupilo pár lapsů z dřívějších epizody a trošku mě mrzí plot armor na některých postavách. Na druhou stranu, kdyby to byly bývali schytali, tak mě to bude srát taky

Jinak soundtrack opět naprosto v topu. A snad to bude pokračovat.
7/10


