Severance s02e10
Třetí nejlepší epizoda seriálu, Stiller dal tentokrát přednost událostem před formou (stále si ale dokáže vyhrát i minimalisticky) a tato epka ždíme emoce na max! Ultimátní vysvětlení se nedostavilo, ale i to málo na bazální úrovni funguje a pokud by žádná třetí řada nebyla, jednalo by se dokonce i o důstojné zakončení celého seriálu!
|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|

PS: BBT si to samozrejme dava krasne; it's a wild ride!

