Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4561 - 4580 Napsat příspěvek

Bílý Lotos

Tak jak pomalu a nenápadně plyne děj a místní konflikty, tak jsem se postupem času dostal do fáze, že ze všech seriálů, které aktuálně sleduju, se u tohoto nejvíc těším, až dojdu z práce a dám si další díl.
Pomalu končím první řadu a už jen skrz Itálii, kde jsem na rozdíl od Havaje byl, se hned pustím do druhé.
934881
Tak jak pomalu a nenápadně plyne děj a místní konflikty, tak jsem se postupem času dostal do fáze, že ze všech seriálů, které aktuálně sleduju, se u tohoto nejvíc těším, až dojdu z práce a dám si další díl. Pomalu končím první řadu a už jen skrz Itálii, kde jsem na rozdíl od Havaje byl, se hned pustím do druhé.
Bílý Lotos
7 0
reagovat
The live-action ‘GOD OF WAR’ series has been greenlit for 2 seasons at Prime Video.

Showrunner Ronald D. Moore said he couldn’t figure out how to play the game — “I'm not a gamer”. 

Mno, tak tam obsaďte Deborah Ann Woll a udělejte z toho sérii, jak se Kratos dostal na sever a potkal Faye.
934864
The live-action ‘GOD OF WAR’ series has been greenlit for 2 seasons at Prime Video. Showrunner Ronald D. Moore said he couldn’t figure out how to play the game — “I'm not a gamer”.  Mno, tak tam obsaďte Deborah Ann Woll a udělejte z toho sérii, jak se Kratos dostal na sever a potkal Faye.
8 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Taky mě první rada bavila víc, potěšil mě hodně Jon Gries , výborný herec, kterého jsem žral ve Fright Night 2 kde hrál vlkodlačího upíra 😀 hrál ho fakt dobře. Pak jsem na nej narazil v 96 hodin  no a teď konečně role za odměnu v Bílém Lotosu 
934832
Taky mě první rada bavila víc, potěšil mě hodně Jon Gries , výborný herec, kterého jsem žral ve Fright Night 2 kde hrál vlkodlačího upíra 😀 hrál ho fakt dobře. Pak jsem na nej narazil v 96 hodin  no a teď konečně role za odměnu v Bílém Lotosu 
934733
2 0
reagovat
reaguje na: HotShot
stale nevim, jestli lituju, ze sem se nechal chytit do pasti a neskoncil s tim po prvnim dile prvni rady, jak jsem puvodne udelal, ale pak me kamos prekecal. Ale pokud v kazde rade vyprodukuji neco jako posledni dil prvni rady, nebo ctvrty teto, tak asi budu spoko.
934790
stale nevim, jestli lituju, ze sem se nechal chytit do pasti a neskoncil s tim po prvnim dile prvni rady, jak jsem puvodne udelal, ale pak me kamos prekecal. Ale pokud v kazde rade vyprodukuji neco jako posledni dil prvni rady, nebo ctvrty teto, tak asi budu spoko.
934773
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Obojí bych tak tipnul, no :D
934782
Obojí bych tak tipnul, no *:D*
934781
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
Sázku a důstojnost.:D
934781
Sázku a důstojnost.*:D*
934778
0 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Cos prohrál? :D
934778
Cos prohrál? *:D*
934768
3 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: speta.jr

Severance

Když jsem koukal na tu první, tak jsem měl přesně ten pocit, kdy koukám na něco tak originálního a opravdu si to užívám, že u toho jenom vnitřně doufám, aby to měli promyšlené a celé se to uzavřelo na ploše té jedné série a byla to šleha od začátku do konce.

Ta tvoje informace, že bude třetí série mě docela znepokojuje a začínám se lehce bát, aby z toho nebyl další Westworld. 
934773
Když jsem koukal na tu první, tak jsem měl přesně ten pocit, kdy koukám na něco tak originálního a opravdu si to užívám, že u toho jenom vnitřně doufám, aby to měli promyšlené a celé se to uzavřelo na ploše té jedné série a byla to šleha od začátku do konce. Ta tvoje informace, že bude třetí série mě docela znepokojuje a začínám se lehce bát, aby z toho nebyl další Westworld. 
Severance
934742
1 0
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A ještě víc.:D
934768
A ještě víc.*:D*
934767
1 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Funguje tam v tom hotelu take zamestnanecky program "Know your product"? :D
934767
Funguje tam v tom hotelu take zamestnanecky program "Know your product"? :D
934764
1 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To nejlepší v tom popisku není.:D
934764
To nejlepší v tom popisku není.*:D*
934763
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Neodolal sem a našel: His actions become increasingly questionable, including engaging in a sexual encounter with Dillon, using drugs, and propositioning Mark. Jako bez komentáře  :D
934763
Neodolal sem a našel: [spoiler]His actions become increasingly questionable, including engaging in a sexual encounter with Dillon, using drugs, and propositioning Mark. Jako bez komentáře  :D[/spoiler]
934753
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To je nejlepší postava první řady :D Musim se už dokopat k tý druhý, pořád mi to nějak utíká.
934762
To je nejlepší postava první řady *:D* Musim se už dokopat k tý druhý, pořád mi to nějak utíká.
934753
0 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Zajímavé, mám opět přesně opačný dojem. Jak píšeš, klasické "mysterybox" seriály by si s tímhle vklidu vystačily jako s finále. Takže já to beru tak, že je více-méně uklizeno a připraveno na finále, které už může jenom překvapit. Já doufám, že toho zodpoví hodně a pak pro další serii vytáhnou z rukávu novou nečekanou související linku.
934757
Zajímavé, mám opět přesně opačný dojem. Jak píšeš, klasické "mysterybox" seriály by si s tímhle vklidu vystačily jako s finále. Takže já to beru tak, že je více-méně uklizeno a připraveno na finále, které už může jenom překvapit. Já doufám, že toho zodpoví hodně a pak pro další serii vytáhnou z rukávu novou nečekanou související linku.
934742
2 0
reagovat
reaguje na: hroubek
A víš že jsem si na něj u postavy Armonda párkrát vzpomněl?:D
934753
A víš že jsem si na něj u postavy Armonda párkrát vzpomněl?*:D*
934739
0 0
reagují: TedGeorge, Ash_Black
reagovat

Severance Season 2 5-9

Mno, tak mám pocit, že tady se v posledním díle první liga hrát nebude, ale budu se rád mýlit. Rozdělil jsem si to tak, abych se mohl na poslední díl v pátek těšit, jako všichni ostatní. Ale devátý díl byl prostě divný. Takhle přesně spousta seriálů končí řady, mini-clifhangery všech postav a pak rok, dva čekání. Prdel by byla, kdyby se to všechno uzavřelo a to by to pak samozřejmě bylo geniální, ale třetí řada je na cestě...
934742
Mno, tak mám pocit, že tady se v posledním díle první liga hrát nebude, ale budu se rád mýlit. Rozdělil jsem si to tak, abych se mohl na poslední díl v pátek těšit, jako všichni ostatní. Ale devátý díl byl prostě divný. Takhle přesně spousta seriálů končí řady, mini-clifhangery všech postav a pak rok, dva čekání. Prdel by byla, kdyby se to všechno uzavřelo a to by to pak samozřejmě bylo geniální, ale třetí řada je na cestě...
Severance Season 2 5-9
1 0
reagují: HotShot, MarvinP
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Věř mi. Uvidíš. Jak dobré, tak ty špatné. 
934739
Věř mi. Uvidíš. Jak dobré, tak ty špatné. 
934735
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Začal jsem konečně koukat na The Boys a po pěti dílech mám pocit, že mě to bude hodně, hodně bavit. 😎

Scéna s letem 37 mi udělala vyloženě psychicky i fyzicky špatně. 😔 To nevím, kdy se nějakýmu seriálu naposled povedlo. Nejspíš BB, kde Jesse Plemons zastřelí toho kluka na kole. 
934738
Začal jsem konečně koukat na [b]The Boys[/b] a po pěti dílech mám pocit, že mě to bude hodně, hodně bavit. 😎 Scéna s [spoiler]letem 37 mi udělala vyloženě psychicky i fyzicky špatně. 😔 To nevím, kdy se nějakýmu seriálu naposled povedlo. Nejspíš BB, kde Jesse Plemons zastřelí toho kluka na kole. [/spoiler]
14 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Pevně doufám,  že ne :D Ale ok, okostuju  :)
934735
Pevně doufám,  že ne :D Ale ok, okostuju  :)
934734
1 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Zrovna ty, který dělal v hotelu tolik let. Tohle je seriál pro Tebe a na 100% tam uvidíš věci ze svého života. 
934734
Zrovna ty, který dělal v hotelu tolik let. Tohle je seriál pro Tebe a na 100% tam uvidíš věci ze svého života. 
934730
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se