reaguje na:
TedGeorge
A ještě poslední věc, a už vás s tim hypem nebudu otravovat. Pokud na to nemáte čas, dejte si i bez znalosti kontextu pouze a jenom sedmej díl. Je to jedna z nejpusobivejsich televiznich věci, co sem kdy viděl. A už fakt držím hubu, slibuju :)
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|




