link
Ať jdou do háje s tím že to je poslední série. Já nechci!
Bosch
|
reagovat
|
. Čo sa týka úteku zo zajatia, hádam to nebude trvať dlhšie ako 2-3 epizody. Potom sa preskupia, skryjú, naplánujú ukočenie Homelandera a spol. a posledné 2 epky to bude masaker. Podľa mňa Starlight vyhľadá Butchera a spolu s ešte nejakou pomocou (Stan Edgar? Gen V?) vyslobodia ostatných. |
reagovat
|
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|