A slysis to tady poprve - v nedeli zacina druha sezona Sheridanova 1923 :)
Dva serialy, na ktery se tesim skoro rok (u Sheridana vlastne dyl) pujdou ven skoro soubezne. Takze u me dobry :)
reaguje na:
The Joker
|
reagovat
|




