reaguje na:
speta.jr
První řada super, chystám se na druhou a třetí uvidím taky, ale j té první jak moc jsem hotového do Sydney Sweeney, tak tady jen dokázala jak dobra je herečka m, protože tu její postavu i s tou kamarádkou, jsem okamžitě začal nenávidět a pral jim jen to nejhorší 😀 moc jsem fandil tomu manažerovi jak jim vzal ty drogy, přesně to mate zato ludry a na ty vae pseudoproblémy ze se chcete akorát zfetovat 😜
|
reagovat
|





