Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4221 - 4240 Napsat příspěvek

In This Corner (and Other Corners) of the World

Hodně dlouhé anime a ideální na to si ho pustit po filmu Oppenheimer. Já viděl teda tu prodlouženou verzi, tak neznám kvality té původní, ale musím uznat, že je to moc hezký příběh japonské holčiny Suzu žijící v prefektuře Hirošima za druhé světové války.
Trailer :)
928908
Hodně dlouhé anime a ideální na to si ho pustit po filmu [spoiler]Oppenheimer[/spoiler]. Já viděl teda tu prodlouženou verzi, tak neznám kvality té původní, ale musím uznat, že je to moc hezký příběh japonské holčiny Suzu žijící v prefektuře [spoiler]Hirošima[/spoiler] za druhé světové války. [url=https://youtu.be/t6-ucuqAs78?si=P6qfnhvcVShiu6QR]Trailer[/url] *:)*
In This Corner (and Other Corners) of the World
0 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Já viděl nedávno Wicked a Emilii Pérez a ani jeden nemá takhle zábavnou a hravou muzikálovou scénu.

Ale to je čistě jen můj pohled.
928891
Já viděl nedávno Wicked a Emilii Pérez a ani jeden nemá takhle zábavnou a hravou muzikálovou scénu. Ale to je čistě jen můj pohled.
928885
1 0
reagovat
reaguje na: HAL
Ve filmu to funguje samozřejmě jinak, než jako samostatný klip vytržený z děje. Nicméně pokud se Ti to nelíbí, tak tomu rozumím a myslím si, že film pro Tebe asi nebude.
928889
Ve filmu to funguje samozřejmě jinak, než jako samostatný klip vytržený z děje. Nicméně pokud se Ti to nelíbí, tak tomu rozumím a myslím si, že film pro Tebe asi nebude.
928886
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
Jako vlastně ano :D jen jsem to nechtěl psát tak tvrdě, dokud film neuvidím. A na streamech z něj klidně může být hit, proč ne.

Jenom ta scéna působí spíš jako z Muzikálu ze střední, jen s lepším řemeslem. Když už měli po ruce skutečného Robbieho, opravdu mohli vymyslet aspoň jednu nápaditou sekvenci jako ty jeho legendární klipy. Nebo tomu dát nějaký vtip, když tam hraje opice.

Sorry jako, ale i Austin Powers did it better:D
928888
Jako vlastně ano *:D* jen jsem to nechtěl psát tak tvrdě, dokud film neuvidím. A na streamech z něj klidně může být hit, proč ne. Jenom ta scéna působí spíš jako z Muzikálu ze střední, jen s lepším řemeslem. Když už měli po ruce skutečného Robbieho, opravdu mohli vymyslet aspoň jednu nápaditou sekvenci jako ty jeho legendární klipy. Nebo tomu dát nějaký vtip, když tam hraje opice. Sorry jako, ale i Austin Powers [url=https://www.youtube.com/watch?v=zd11cRuljMk]did it better[/url]. *:D*
928886
0 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Jestli tohle je to nejlepší z celého filmu, tak se fakt nedivím že propadl. Dost nezajímavá muzikálová scéna - kdyby radši místo toho zopakovali mnohem nápaditější originální videoklip, kde se Robbie při tanci svléká z kůže a svalů.
928886
Jestli tohle je to nejlepší z celého filmu, tak se fakt nedivím že propadl. Dost nezajímavá muzikálová scéna - kdyby radši místo toho zopakovali mnohem nápaditější originální videoklip, kde se Robbie při tanci svléká z kůže a svalů.
928879
3 0
reagují: hroubek, Cinefil
reagovat
reaguje na: hroubek
Ta scéna není sama o sobě špatná, ale z všechny ty dnešní digi onery se mi už zajídají. Holt ne každý je Lubezki.

Hlavně ale je strašně bez nápadů: tady tancuj, přejdi ulici, kopni si do odpadkáče, tancuj, přejdi ulici, vylez na bus, skoč a zase tancuj. Na 3,5 minuty se to opakuje až moc. Nevím, jak moc to zapadá do děje, ale působí to na mě jako random muzikálová scéna se zbytečným onerem a s tuctovou choreografií na populární písničku.
928885
Ta scéna není sama o sobě špatná, ale z všechny ty dnešní digi onery se mi už zajídají. Holt ne každý je Lubezki. Hlavně ale je strašně bez nápadů: tady tancuj, přejdi ulici, kopni si do odpadkáče, tancuj, přejdi ulici, vylez na bus, skoč a zase tancuj. Na 3,5 minuty se to opakuje až moc. Nevím, jak moc to zapadá do děje, ale působí to na mě jako random muzikálová scéna se zbytečným onerem a s tuctovou choreografií na populární písničku.
928879
1 0
reagují: hroubek
reagovat

Návrat do akce

Trvalo to zhruba 12 minut. 12 minut a přišlo mi, že někdo zfilmoval nedávný popisek k traileru od do_Oda + ten článek o Netflixu, co tu nedávno linkoval Joker. Možná je chybou, že si na telefon při sledování filmu i doma ani nevzpomenu a díky tomu jsem se pořád zastavoval nad tím, co vůbec ty postavy říkají. Proč mi popisují, co dělají? :D Po prvních 12 minutách vidíme dostatečně velký časový oblouk dvou postav. Akorát, že tím jak mezi nimi bohužel není chemie, působí to jako „šel jsem zrovna kolem, potkal jsem tuhle holku a ... tak to bylo, no". A obdobně působí i ty scény, přičemž papírově to je velmi svižné - infiltrujeme se do zámožného sídla, bum bác, pěstní souboje, bum bác, jsme v letadle, které exploduje a ... sakra, ty lidi už dneska ani nejdou do přírody na kopec, jsou jak golfisti, na většinu scén technicky řeknou: „Sejdeme se na greenu!". A vizuálně vlastně není moc rozdílů mezi explozí a kutálením se trupu letadla vs. vlaku kdesi v Bulharsku, v posledním Hellboyovi. 

V žádném případě jsem nečekal, že někdo vyprskne něco jako Cameron, ale menší paralela - vzpomeňte si na úvod True Lies, jak pak Harry Tasker přijde domů k rodině, která neví, co tatínek doopravdy dělá. Paralelně tady tohle v úvodu vlastně je, jen to vypadá po všech stránkách ... líně, totálně líně. Ve všech směrech, od akce, po vizuál, herce, scénář. Tohle přeci není bráno jako TV film, ale jako velkej biják Netflixu, ne? A přitom je jedno, jestli jde o komedii Jonaha Hilla, Billa Burra nebo Red Notice, je to jeden a ten samej mlejnek na maso. A pak si sám vlastně druhý den, co to dokoukám odpovím. Do statistiky se napíšou čísla, co se počítají u každého, kdo vydržel i  méně než těch prvních 12 minut, bude to numero uno týdne, všichni si zatleskají rameny, jde se dál. Neříkám, že všechno má vypadat a působit jako umělecká událost, jako teď na mě působí Brutalista (na kterýho se těšim). Ale byl pátek večer, jsem utahanej, hoďte mi sem akční oddechovku ... a ať to nevypadá tak, že je to každýmu do posledního statisty úplně u prdele. Bohužel 1/5.
928884
Trvalo to zhruba 12 minut. 12 minut a přišlo mi, že někdo zfilmoval nedávný popisek k traileru od do_Oda + ten článek o Netflixu, co tu nedávno linkoval Joker. Možná je chybou, že si na telefon při sledování filmu i doma ani nevzpomenu a díky tomu jsem se pořád zastavoval nad tím, co vůbec ty postavy říkají. Proč mi popisují, co dělají? *:D* Po prvních 12 minutách vidíme dostatečně velký časový oblouk dvou postav. Akorát, že tím jak mezi nimi bohužel není chemie, působí to jako „šel jsem zrovna kolem, potkal jsem tuhle holku a ... tak to bylo, no". A obdobně působí i ty scény, přičemž papírově to je velmi svižné - infiltrujeme se do zámožného sídla, bum bác, pěstní souboje, bum bác, jsme v letadle, které exploduje a ... sakra, ty lidi už dneska ani nejdou do přírody na kopec, jsou jak golfisti, na většinu scén technicky řeknou: „Sejdeme se na greenu!". A vizuálně vlastně není moc rozdílů mezi explozí a kutálením se trupu letadla vs. vlaku kdesi v Bulharsku, v posledním Hellboyovi.  V žádném případě jsem nečekal, že někdo vyprskne něco jako Cameron, ale menší paralela - vzpomeňte si na úvod True Lies, jak pak Harry Tasker přijde domů k rodině, která neví, co tatínek doopravdy dělá. Paralelně tady tohle v úvodu vlastně je, jen to vypadá po všech stránkách ... líně, totálně líně. Ve všech směrech, od akce, po vizuál, herce, scénář. Tohle přeci není bráno jako TV film, ale jako velkej biják Netflixu, ne? A přitom je jedno, jestli jde o komedii Jonaha Hilla, Billa Burra nebo Red Notice, je to jeden a ten samej mlejnek na maso. A pak si sám vlastně druhý den, co to dokoukám odpovím. Do statistiky se napíšou čísla, co se počítají u každého, kdo vydržel i  méně než těch prvních 12 minut, bude to numero uno týdne, všichni si zatleskají rameny, jde se dál. Neříkám, že všechno má vypadat a působit jako umělecká událost, jako teď na mě působí Brutalista (na kterýho se těšim). Ale byl pátek večer, jsem utahanej, hoďte mi sem akční oddechovku ... a ať to nevypadá tak, že je to každýmu do posledního statisty úplně u prdele. Bohužel 1/5.
Návrat do akce
6 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Jo, digitálu je tam hodně, ale to řemeslo a drajf je neskutečně působivý. A ta scéna je dynamická a umí strhnout.
928883
Jo, digitálu je tam hodně, ale to řemeslo a drajf je neskutečně působivý. A ta scéna je dynamická a umí strhnout.
928882
3 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Za me je to moc digi, takze trochu ubira z pusobivosti oneru, ale urcite budu zvedav na nejaky rozbor z nataceni.
928882
Za me je to moc digi, takze trochu ubira z pusobivosti oneru, ale urcite budu zvedav na nejaky rozbor z nataceni.
928879
1 0
reagují: hroubek
reagovat
Nejlepší scéna z Better Mana je venku!!!

link
928879
Nejlepší scéna z Better Mana je venku!!! [url=https://www.youtube.com/watch?v=o3HOYdlte8w]link[/url]
7 -1
reagují: dreamy, HAL, Cinefil, speta.jr
reagovat

Pán prstenů: Válka Rohirů

Přál jsem filmu aby se povedl, a to více mě mrzí, že musím napsat, že jde o zbytečnou a obyčejnou záležitost, kterou když neuvidíte, tak vůbec nic nestane. Pán prstenů: Válka Rohirů má z mého pohledu tři velmi zásadní chyby.

První chyba je přepálená stopáž. Tento příběh se dal v klidu odvyprávět za krásných devadesát minut a stihl by říci vše. Druhou chybou je logika a hlouposti. Jasný, je to fantasy, je to podle legendy a to, že pár věcí nebude dávat smysl je věc, se kterou se musí tak nějak počítat. Jenže jsem nečekal, že scénáristé a tvůrci naprosto rezignují nad nějakým logickým přemýšlení. Opravdu jsem nečekal, že ten film bude až takhle hloupý, že mi to bude kazit zážitek ze sledování. A pak je tu třetí chyba a tou je animace a celková stylizace. Místy je to okey, a místy to vypadá hnusně.

Šel jsem filmu naproti, chtěl jsem si ho užít, ale on mi to moc neusnadnil. Film má spoustu parádních momentů a scén, ze kterých jsem cítil to, co jsem měl cítit. Ale pak to zas něčím zabije a kouzlo okamžiku je pryč. Naštěstí film má skvělou hudbu, která některé scény zachraňuje. Pán prstenů: Válka Rohirů je průměrný film a vidět to v kině za peníze, tak bych byl hodně moc naštvaný. 5,5-6/10
928878
Přál jsem filmu aby se povedl, a to více mě mrzí, že musím napsat, že jde o zbytečnou a obyčejnou záležitost, kterou když neuvidíte, tak vůbec nic nestane. Pán prstenů: Válka Rohirů má z mého pohledu tři velmi zásadní chyby. První chyba je přepálená stopáž. Tento příběh se dal v klidu odvyprávět za krásných devadesát minut a stihl by říci vše. Druhou chybou je logika a hlouposti. Jasný, je to fantasy, je to podle legendy a to, že pár věcí nebude dávat smysl je věc, se kterou se musí tak nějak počítat. Jenže jsem nečekal, že scénáristé a tvůrci naprosto rezignují nad nějakým logickým přemýšlení. Opravdu jsem nečekal, že ten film bude až takhle hloupý, že mi to bude kazit zážitek ze sledování. A pak je tu třetí chyba a tou je animace a celková stylizace. Místy je to okey, a místy to vypadá hnusně. Šel jsem filmu naproti, chtěl jsem si ho užít, ale on mi to moc neusnadnil. Film má spoustu parádních momentů a scén, ze kterých jsem cítil to, co jsem měl cítit. Ale pak to zas něčím zabije a kouzlo okamžiku je pryč. Naštěstí film má skvělou hudbu, která některé scény zachraňuje. Pán prstenů: Válka Rohirů je průměrný film a vidět to v kině za peníze, tak bych byl hodně moc naštvaný. [b]5,5-6/10[/b]
Pán prstenů: Válka Rohirů
0 0
reagovat

Emilia Pérez

Není to špatné, ale že bych z toho byl nějak odvařený a nadšený to se říci nedá. Režisér Jacques Audiard si napsal a zrežíroval zajímavě pojatý muzikál, který má spoustu myšlenek a témat, ale bohužel je vždy jen naťukne a nedotáhne je do konce.

Celou dobu mi přišlo, že film klouže po povrchu a neumí pořádně tnout do živého. Ze spousty scén jsem cítil, že je to jen jistá póza a snaha odvyprávět lehce kontroverzní příběh. A při tom fakt stačilo jen málo a mohlo to být o tolik lepší, údernější, emocionálnější a opravdovější. Kdyby se Audiard více soustředil na odvyprávění nějaké linky nebo psychologické stránky některé z postav, tak by to bylo o tolik opravdovější. Audiard napsal zajímavé muzikálové scény, které se mi celkem líbili. Text a choreografie jsou působivé a hlavně Zoe Saldana ty muzikálové momenty odmaká na sto procent.

Zoe Saldana podala dobrý výkon a její herecký projev se mi líbil. Selena Gomez nemá moc prostoru a přišla mi hodně nevyužitá. Karla Sofía Gascón nehrála špatně, ale je vidět, že má herecké rezervy a na některé momenty herecky nemá.

Film má několik hezký a povedených scén, ale pak jsou tu momenty, co jsou dost divné nebo k smíchu svou absurditou. Emilia Pérez není špatný film, nicméně si nemyslím, že patří mezi nejlepší filmy roku a jestli vyhraje Oscara za režii nebo film, tak to bude velmi nespravedlivé vůči ostatním. 6/10
928876
Není to špatné, ale že bych z toho byl nějak odvařený a nadšený to se říci nedá. Režisér Jacques Audiard si napsal a zrežíroval zajímavě pojatý muzikál, který má spoustu myšlenek a témat, ale bohužel je vždy jen naťukne a nedotáhne je do konce. Celou dobu mi přišlo, že film klouže po povrchu a neumí pořádně tnout do živého. Ze spousty scén jsem cítil, že je to jen jistá póza a snaha odvyprávět lehce kontroverzní příběh. A při tom fakt stačilo jen málo a mohlo to být o tolik lepší, údernější, emocionálnější a opravdovější. Kdyby se Audiard více soustředil na odvyprávění nějaké linky nebo psychologické stránky některé z postav, tak by to bylo o tolik opravdovější. Audiard napsal zajímavé muzikálové scény, které se mi celkem líbili. Text a choreografie jsou působivé a hlavně Zoe Saldana ty muzikálové momenty odmaká na sto procent. Zoe Saldana podala dobrý výkon a její herecký projev se mi líbil. Selena Gomez nemá moc prostoru a přišla mi hodně nevyužitá. Karla Sofía Gascón nehrála špatně, ale je vidět, že má herecké rezervy a na některé momenty herecky nemá. Film má několik hezký a povedených scén, ale pak jsou tu momenty, co jsou dost divné nebo k smíchu svou absurditou. Emilia Pérez není špatný film, nicméně si nemyslím, že patří mezi nejlepší filmy roku a jestli vyhraje Oscara za režii nebo film, tak to bude velmi nespravedlivé vůči ostatním. [b]6/10[/b]
Emilia Pérez
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
V Imaxu to pouští před Nosferatem a ... no, slovy Cimrmana, krásné neštěstí. A neuvěřitelná propast, když si porovnám i technicky, jak je zpracována ukázka, mezi tímhle a tou ukázkou na seriálového Daredevila (v rámci toho vzbuzení zájmu chtít to vůbec vidět).
928856
V Imaxu to pouští před Nosferatem a ... no, slovy Cimrmana, krásné neštěstí. A neuvěřitelná propast, když si porovnám i technicky, jak je zpracována ukázka, mezi tímhle a tou ukázkou na seriálového Daredevila (v rámci toho vzbuzení zájmu chtít to vůbec vidět).
928853
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mne teda pobavila ta jeho póza :D a s tou hlavou v "b", ještě mohl mít zvednutou ruku se štítem místo "o" :D
928855
Mne teda pobavila ta jeho póza *:D* a s tou hlavou v "b", ještě mohl mít zvednutou ruku se štítem místo "o" *:D*
928853
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja jsem myslel, ze "na ten film" se nereferuje
 :D
928854
Ja jsem myslel, ze "na ten film" se nereferuje  *:D*
928853
2 0
reagovat
To dvojite dildo dole naznačuje, že to bude fakt koko.ina.
928853
To [url=https://i0.wp.com/maxblizz.com/wp-content/uploads/2025/01/New-poster-for-%E2%80%98CAPTAIN-AMERICA-1.jpg?resize=691%2C1024&ssl=1]dvojite dildo[/url] dole naznačuje, že to bude fakt koko.ina.
1 0
reagují: Ash_Black, House5, speta.jr
reagovat
Tohle je jiná káva8)

Dva Nezvratné osudy tento rok.
928755
[url=https://youtu.be/husMGbXEIho?si=dnOMFlkD1yzFr8VD]Tohle[/url] je jiná káva*8)* Dva Nezvratné osudy tento rok.
3 0
reagovat
reaguje na: departed
:D
Myslel jsem vseobecne.
U Happy Death Day jsme pili u každé nadávky.
Jo a pripomnelo mi to ještě 13 Duchů, což bylo v pubertě moje GP s tím pánem z Monka.
928750
*:D* Myslel jsem vseobecne. U Happy Death Day jsme pili u každé nadávky. Jo a pripomnelo mi to ještě 13 Duchů, což bylo v pubertě moje GP s tím pánem z Monka.
928747
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Cabin in the woods x Groundhog Day.
V rámci hororového žánru stále docela originální nápad a baví mě to. Jen se to asi nemuselo jmenovat Until Dawn. :)
928749
[spoiler]Cabin in the woods x Groundhog Day[/spoiler]. V rámci hororového žánru stále docela originální nápad a baví mě to. Jen se to asi nemuselo jmenovat Until Dawn. *:)*
928744
0 0
reagovat
Napiš nám sem do spoileru, jakou situaci myslíš. Žádná mě za boha nenapadá, a jelikož nejsou ve filmu stejní herci jako ve hře, tak určitě nemůžeš myslet Hayden Panettiere lezoucí do vany. 😎
928747
Napiš nám sem do spoileru, jakou situaci myslíš. Žádná mě za boha nenapadá, a jelikož nejsou ve filmu stejní herci jako ve hře, tak určitě nemůžeš myslet [spoiler]Hayden Panettiere lezoucí do vany. 😎[/spoiler]
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2025.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se