Terapie pravdou - 2. řada
Druhá série mi přišla o fous lepší, než první. Možná je to tím, že už jsem věděl, do čeho jdu a nečekal jsem tak komediální nálož a strasti psychoterapeutů. Ono ta terapeutická část je tu odsunuta už definitivně tak na desátou kolej. Jede se čistě v koridoru rodinné vztahovky, což pochopitelně neni nic originálního a pořád myslím, že ten potenciál byl úplně jinde a je škoda, že se tvůrci tím směrem nevydali. Ford je pochopitelně pořád tahoun, bylo by fajn, kdyby ve svém věku a postavení přijímal spíše tento typ rolí, než aby exhiboval u Marvelu nebo se podílel na devastaci svých ikonických postav. Ostatní postavy jsou více či méně lidské, stejně tak i jejich peripetie, ale neni to prostě nic, co by vás zavrtalo do židle.
|
reagovat
|




