reaguje na:
do_Od
Creature Commandos
Teda, vám stačí fakt málo... já s tim skončil po 4 dílu.. typická Gunnovina, kdy se snaží ždímat emoce přes zvířátka.. až na to, že nefungujou, tak jako vždycky + příšerně hnusná laciná animaci a zprdele vizuál.
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|




