(Viz Marťan.)
reaguje na:
KARLOS
Vzhledem k tomu, že nikdo z nás ještě Gladiátora neviděl, bych s tímhle hodnocením počkal.
(Viz Marťan.)
(Viz Marťan.)|
reagovat
|
Furiosa mi prisla spis pro fanousky a jako ve vsech ohledech horsi Fury Road, Fall Guy meh spotrebka a Deadpoolovi bych prirkl titul nejvic entertaining film roku (a misto v celkovy Top10, no), aleeee... Silene to taha ta nostalgie. Jinak to bylo polovicni. 
