Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8281 - 8300 Napsat příspěvek

F1 | Official Teaser zítra

Už aby to bylo link
909260
Už aby to bylo https://www.youtube.com/watch?v=DrE9umGiPZQ
F1 | Official Teaser zítra
5 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Bordel v tom je. Někde jsem četl, že z toho může být nakonec DCU seriál jako Lanterni. Podle mě je jasný, že Gunn se Safranem chtějí spíš omezit nějaký rozpínání Reevesova Batmana, protože co nebude DCU, bude akorát mást diváky. I ten animovanej klasickej Batman co zmizel na Amazon by vlastně šel proti nějakýmu tomu jejich plánu mít jednoho herce skákat mezi animovanýma a hranýma věcma. A jestliže Fraser nebude točit druhýho Batmana, whats even the point? Reeves a jeho samostatný univerzum kolem Batmana dával smysl, dokud tu nebyli Gunn a Safran, teď je to přetlačovaná a nějakej samostatnej label tomu vůbec pomáhá. Sere mě to, ale obávám se, že Batman Part Two buď nebude, anebo se nakonec domluví s Reevesem, aby se Pattinson zařadil pod DCU. A ta domluva klidně může znamenat, že už u toho Reeves vůbec nebude, a prostě jen předá otěže.

Jinak teda Camposovi bych takovou nějakou minisérii/film z Arkhamu přál, s Ďáblem ukázal, že těm vyšinutým jedincům dost rozumí, a klidně bych si v tomhle stylu dal i pár povídek z blázince. K Reevesově stylu to byl perfektní fit.
909259
Bordel v tom je. Někde jsem četl, že z toho může být nakonec DCU seriál jako Lanterni. Podle mě je jasný, že Gunn se Safranem chtějí spíš omezit nějaký rozpínání Reevesova Batmana, protože co nebude DCU, bude akorát mást diváky. I ten animovanej klasickej Batman co zmizel na Amazon by vlastně šel proti nějakýmu tomu jejich plánu mít jednoho herce skákat mezi animovanýma a hranýma věcma. A jestliže Fraser nebude točit druhýho Batmana, whats even the point? Reeves a jeho samostatný univerzum kolem Batmana dával smysl, dokud tu nebyli Gunn a Safran, teď je to přetlačovaná a nějakej samostatnej label tomu vůbec pomáhá. Sere mě to, ale obávám se, že Batman Part Two buď nebude, anebo se nakonec domluví s Reevesem, aby se Pattinson zařadil pod DCU. A ta domluva klidně může znamenat, že už u toho Reeves vůbec nebude, a prostě jen předá otěže. Jinak teda Camposovi bych takovou nějakou minisérii/film z Arkhamu přál, s Ďáblem ukázal, že těm vyšinutým jedincům dost rozumí, a klidně bych si v tomhle stylu dal i pár povídek z blázince. K Reevesově stylu to byl perfektní fit.
909258
4 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
Deadline ted: "We hear that the project is not necessarily dead. Campos had signed onto the series under the previous DC regime, before James Gunn and Peter Safran took over DC Films."

Gunn letos v lednu: "When I made the announcement back in January, it wasn't proposed to us yet. Yet it was one of the first projects pitched to us. Only [James] Mangold's 'Swamp Thing' and a couple other things were pitched before that. How do you see that as contradictory?"


Fakt dokonala ukazka, kdyz se srazi hollywoodske "good vibes only" PR s "technicky jsem nelhal" slovickarenim. ?)?) Nebo... Je tam zas nejakej power struggle mezi vice stranama, coz nevesti nic dobryho.
909258
Deadline ted: [i]"[/i][i]We hear that the project is not necessarily dead. Campos had signed onto the series under the previous DC regime, before James Gunn and Peter Safran took over DC Films."[/i] Gunn letos v lednu: [i]"When I made the announcement back in January, it wasn't proposed to us yet. Yet it was one of the first projects pitched to us. Only [James] Mangold's 'Swamp Thing' and a couple other things were pitched before that. How do you see that as contradictory?"[/i] Fakt dokonala ukazka, kdyz se srazi hollywoodske "good vibes only" PR s "technicky jsem nelhal" slovickarenim. *?)**?)* Nebo... Je tam zas nejakej power struggle mezi vice stranama, coz nevesti nic dobryho.
909227
3 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Presne preto diskove názory na filmy vôbec nečítam. Ak je tam nejaký mladý herec bez trička automaticky najlepší film roku a srdcovka....je to otravné 
909256
Presne preto diskove názory na filmy vôbec nečítam. Ak je tam nejaký mladý herec bez trička automaticky najlepší film roku a srdcovka....je to otravné 
909254
18 0
reagují: earthworm
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nahý Barry = 100%
909254
Nahý Barry = 100%
909252
14 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Disketa1
Je to naleštěný, extrémně páchnoucí hovno co někdo sežral a znova vysral. 
909253
Je to naleštěný, extrémně páchnoucí hovno co někdo sežral a znova vysral. 
909252
7 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
OK. Nemám TikTok, ale Saltburn je pro mě jeden z nejlepších filmů posledních let a nestydím se za to. Tyhle stylistické hříčky mě baví a na Saltburn se krásně kouká. 
909252
OK. Nemám TikTok, ale Saltburn je pro mě jeden z nejlepších filmů posledních let a nestydím se za to. Tyhle stylistické hříčky mě baví a na Saltburn se krásně kouká. 
909245
2 -5
reagují: (=LIFTY=), Milosh
reagovat

Úlet (Space Cadet)

Pravá blondýna ve vesmíru. Film je fajn oddychová podívaná, která moc dobře ví, že není nejchytřejší a nejvěrohodnější, ale to taky nikdy nebyl účel. Film chce prostě na dvě hodinky bavit a svým způsobem se mu to daří, pokud přistoupíte na pravidla hry, kterou s námi film rozehraje. Zápletka je stejně přepálená a hloupá jako měl třeba Armageddon - možná o trochu hloupější no. Režisérka a scénáristka Liz W. Garcia odvedla neurážející práci.

Samotný film má několik povedených a zábavných scén, chemii mezi postavami, nějaké nápady a příjemně se na něj kouká, když si film pustíte jako oddychovku bez jakýkoliv větších ambicích. Velký problém je přepálená délka, klidně dvacet minut mohlo jít ven a nic by se nestalo. Emma Roberts je tady hodně fajn a má energii a charisma, aby utáhla celý film. Tom Hopper je zábavný herec, ale bohužel režisérka toho moc nevyužije. Poppy Liu má vděčnou postavu a zahrála jí celkem dobře. Úlet je ten typ filmu, který když ho uvidíte, tak vás to nezabije, ale pokud ho neuvidíte, tak se taky nic nestane. 5,5/10
909249
Pravá blondýna ve vesmíru. Film je fajn oddychová podívaná, která moc dobře ví, že není nejchytřejší a nejvěrohodnější, ale to taky nikdy nebyl účel. Film chce prostě na dvě hodinky bavit a svým způsobem se mu to daří, pokud přistoupíte na pravidla hry, kterou s námi film rozehraje. Zápletka je stejně přepálená a hloupá jako měl třeba Armageddon - možná o trochu hloupější no. Režisérka a scénáristka Liz W. Garcia odvedla neurážející práci. Samotný film má několik povedených a zábavných scén, chemii mezi postavami, nějaké nápady a příjemně se na něj kouká, když si film pustíte jako oddychovku bez jakýkoliv větších ambicích. Velký problém je přepálená délka, klidně dvacet minut mohlo jít ven a nic by se nestalo. Emma Roberts je tady hodně fajn a má energii a charisma, aby utáhla celý film. Tom Hopper je zábavný herec, ale bohužel režisérka toho moc nevyužije. Poppy Liu má vděčnou postavu a zahrála jí celkem dobře. Úlet je ten typ filmu, který když ho uvidíte, tak vás to nezabije, ale pokud ho neuvidíte, tak se taky nic nestane. [b]5,5/10[/b]
Úlet (Space Cadet)
1 0
reagovat

Watch Dogs

2013 oznámí, že bude film, pak je kolem toho 10 let ticho a najednou začne natáčení... A jak se kolem toho původně motali poměrně známí tvůrci, tak nakonec to dělají noname frantíci.

Ale možná tomu věřím víc, než aktuálním Borderlands. Pokud jste si taky říkali, proč má Cate Blanchett zapotřebí v takovým filmu hrát, tak prý se během covidu nudila...
909248
2013 oznámí, že bude film, pak je kolem toho 10 let ticho a [url=https://www.engadget.com/the-watch-dogs-movie-has-finally-started-filming-after-10-years-201040830.html?guccounter=1]najednou začne natáčení[/url]... A jak se kolem toho původně motali poměrně známí tvůrci, tak nakonec to dělají noname frantíci. Ale možná tomu věřím víc, než aktuálním Borderlands. Pokud jste si taky říkali, proč má Cate Blanchett zapotřebí v takovým filmu hrát, tak prý se [url=https://www.empireonline.com/movies/news/borderlands-movie-cate-blanchett-gunslinger-eli-roth/]během covidu nudila[/url]...
Watch Dogs
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
<3 
909246
<3 
909245
2 0
reagovat

Saltburn

Vida, už dlouho jsem neměl film k hejtu. Jak je ten známý meme kde stojí normální chlápek na podiu v plavkách mezi kulturisty, tak je je přesně Saltburn mezi všemi známými a povedenými filmy o magorech mezi kterými by to chtělo být. Škoda, protože obsazení je topové Keoghan i Elordi odvádějí dobrou práci, trochu jsem měl problém s rodinkou. Pike i Grant moc nevěděli co hrát, což mne přivádí ke slabé režii tier Zack Snyder, jen jsou místo zpomalovaček dlouhé rádobyumělecké záběry. Nekarikovat to zkaženou šlechtu a nebýt tam homosexuálové, nikdo by si o to neopřel ani kolo. Provokativní je to jenom rádoby, není tam nic šokujícího. Honipéřina pro lidi s TikTokem. 4/10
909245
Vida, už dlouho jsem neměl film k hejtu. Jak je ten známý meme kde stojí normální chlápek na podiu v plavkách mezi kulturisty, tak je je přesně Saltburn mezi všemi známými a povedenými filmy o magorech mezi kterými by to chtělo být. Škoda, protože obsazení je topové Keoghan i Elordi odvádějí dobrou práci, trochu jsem měl problém s rodinkou. Pike i Grant moc nevěděli co hrát, což mne přivádí ke slabé režii tier Zack Snyder, jen jsou místo zpomalovaček dlouhé rádobyumělecké záběry. Nekarikovat to zkaženou šlechtu a nebýt tam homosexuálové, nikdo by si o to neopřel ani kolo. Provokativní je to jenom rádoby, není tam nic šokujícího. Honipéřina pro lidi s TikTokem. 4/10
Saltburn
9 -2
reagují: Disketa1, verbst
reagovat

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

Velmi sympatické překvapení. Hlavně díky tomu, že jsem od tohoto prequelu moc nečekal. Že je mladý Snow hajzl je sice pravda, ale přesto jsem mu nemohl nefandit. Daleko víc mě ovšem překvapila energická a velmi sympatická postava Lucy Gray. Na místě Snowa bych se asi na nějakou kariéru budoucího diktátora kvůli ní klidně vykašlal. Jenže to by nesměl Snow být sociopat, který má přece jen trochu jiné priority. Obsazení se rozhodně povedlo. Tom Blyth i Rachel Zegler mají nezpochybnitelné charisma a bez nich by mě film bavil jistě o dost méně. Na první pohled je film možná až moc dlouhý, ale přesto nečekaně rychle utíká. Po zhlédnutí musím konstatovat, že úspěch tohoto snímku v kinech byl zasloužený. 
Samostatnou kapitolou je velmi povedený písničkový soundtrack. Rachel Zegler má podle mě celkem solidní hudební nadání. Sice jsem s ní viděl West Side Story, ale až tady jsem si uvědomil, že její zpěv se mi opravdu hodně líbí. :+

Moje hodnocení: 7/10
909243
Velmi sympatické překvapení. Hlavně díky tomu, že jsem od tohoto prequelu moc nečekal. Že je mladý Snow hajzl je sice pravda, ale přesto jsem mu nemohl nefandit. Daleko víc mě ovšem překvapila energická a velmi sympatická postava Lucy Gray. Na místě Snowa bych se asi na nějakou kariéru budoucího diktátora kvůli ní klidně vykašlal. Jenže to by nesměl Snow být sociopat, který má přece jen trochu jiné priority. Obsazení se rozhodně povedlo. Tom Blyth i Rachel Zegler mají nezpochybnitelné charisma a bez nich by mě film bavil jistě o dost méně. Na první pohled je film možná až moc dlouhý, ale přesto nečekaně rychle utíká. Po zhlédnutí musím konstatovat, že úspěch tohoto snímku v kinech byl zasloužený.  Samostatnou kapitolou je velmi povedený písničkový [url=https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_mtoaOGQksRdPbwlNtQ9IiK67wir5QqyIc]soundtrack[/url]. Rachel Zegler má podle mě celkem solidní hudební nadání. Sice jsem s ní viděl West Side Story, ale až tady jsem si uvědomil, že její [url=https://www.youtube.com/watch?v=74LYZuxHom0]zpěv[/url] se mi opravdu hodně líbí. *:+* Moje hodnocení: 7/10
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes
2 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Díky za připomenutí tohoto "žánru" :+

Na chatě jsme měli celou poličku dobových agitačních detektivek a doufám, že se tomu fenoménu bude někdo někdy věnovat. Kopřiva, Pavlovský, duro...

Protože zakomponování stupidních dobových zápletek a komoušskymých myšlenek bylo často ehm velmi s vědomím autora a děláním si z toho srandu.  
909240
Díky za připomenutí tohoto "žánru" *:+* Na chatě jsme měli celou poličku dobových agitačních detektivek a doufám, že se tomu fenoménu bude někdo někdy věnovat. Kopřiva, Pavlovský, duro... Protože zakomponování stupidních dobových zápletek a komoušskymých myšlenek bylo často ehm velmi s vědomím autora a děláním si z toho srandu.  
909238
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Doporučuji také knižní předlohu, tu si pamatuji (spíše mlhavě - je to víc než čtvrtstoletí, co jsem četl a viděl) jako snad ještě bizarnější...

Pro představu: psáno v duchu klasické drsné školy v první osobě, jen je hlavním hrdinou místo soukromého očka horník, toho času na zdravotní dovolené (a tuším, že také za vzornou práci) v lázních, kde se díky své dokonalé podobě s jistým západním agentem zaplete do mezinárodního obchodu s narkotiky. S tím agentem se mimochodem dostane i do fyzické konfrontace, ve které si ovšem bravurně poradí, díky praxi ze sobotních večerů v hornické hospodě U mámy... :D
909238
Doporučuji také knižní předlohu, tu si pamatuji (spíše mlhavě - je to víc než čtvrtstoletí, co jsem četl a viděl) jako snad ještě bizarnější... Pro představu: psáno v duchu klasické drsné školy v první osobě, jen je hlavním hrdinou místo soukromého očka horník, toho času na zdravotní dovolené (a tuším, že také za vzornou práci) v lázních, kde se díky své dokonalé podobě s jistým západním agentem zaplete do mezinárodního obchodu s narkotiky. S tím agentem se mimochodem dostane i do fyzické konfrontace, ve které si ovšem bravurně poradí, díky praxi ze sobotních večerů v hornické hospodě U mámy... *:D*
909229
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

MZ Live #200 (2024)

Sice bez Croma a Jokola, ale opět jsem se příjemně bavil. Nejvíc mě dostal do_Od a jeho historka s projekcí Tintina, to bylo úplně geniální. :D:D:D Moc příjemné dvě a půl hodiny. Vládla tam zjevně skvělá nálada a po celou dobu jsem si uvědomoval, jak by se mi líbilo, kdyby mě Cival objímal po ramenou jako Rimsyho a do_Oda. :)
909235
Sice bez Croma a Jokola, ale opět jsem se příjemně bavil. Nejvíc mě dostal do_Od a jeho historka s projekcí Tintina, to bylo úplně geniální. *:D**:D**:D* Moc příjemné dvě a půl hodiny. Vládla tam zjevně skvělá nálada a po celou dobu jsem si uvědomoval, jak by se mi líbilo, kdyby mě Cival objímal po ramenou jako Rimsyho a do_Oda. *:)*
MZ Live #200 (2024)
1 -1
reagovat

Mravenci nesou smrt (1985)

Objevil jsem to až díky perfektnímu podcastu Civala s Baldynským. A je to přesně takový film, u kterého mne bavilo poslouchat co v tom kdo vidí. A já v tom viděl kýčovitou fresku, která byla tak kýčovitá a tak hvězdně obsazená, že mi přestalo vadit jak primitivní a agitační to je. Film který by nemohl vzniknout nikdy a nikde jinde. Vinklář, Mrkvička, Jandová, Boudová, Potměšil, Kanyza, Jelínek, Hrušínský, Kratina, Tomsa, Jestli je něco generační výpověď, tak tohle je generační pomník, takový ten jak tam má někdo v kameni fotku auta a vilu. Tak blnbý až dobrý a nemyslím, že je to guilty pleasure, jen komoušský ekvivalent béčka. 8/10
909229
Objevil jsem to až díky perfektnímu podcastu Civala s Baldynským. A je to přesně takový film, u kterého mne bavilo poslouchat co v tom kdo vidí. A já v tom viděl kýčovitou fresku, která byla tak kýčovitá a tak hvězdně obsazená, že mi přestalo vadit jak primitivní a agitační to je. Film který by nemohl vzniknout nikdy a nikde jinde. Vinklář, Mrkvička, Jandová, Boudová, Potměšil, Kanyza, Jelínek, Hrušínský, Kratina, Tomsa, Jestli je něco generační výpověď, tak tohle je generační pomník, takový ten jak tam má někdo v kameni fotku auta a vilu. Tak blnbý až dobrý a nemyslím, že je to guilty pleasure, jen komoušský ekvivalent béčka. 8/10
Mravenci nesou smrt (1985)
1 0
reagují: SeldomSeen
reagovat
"The planned Arkham Asylum TV series is no longer moving forward at Max, Variety has learned."

Jak jsem predikoval... To planovany Reevesverse proziva ve zrychleny podobe to, co potkalo Snyderverse. Kazdej ten spin-off je uz dead, druhy film posunuty zatim o rok (kdy se vypustil bizarni argument ze nejsou dostupne ateliery) a jak ted Villeneuve oznamil novy film, tak asi lze ocekavat, ze na nem bude delat Fraser...
909227
[i]"The planned Arkham Asylum TV series is no longer moving forward at Max, Variety has learned." [/i] Jak jsem predikoval... To planovany Reevesverse proziva ve zrychleny podobe to, co potkalo Snyderverse. Kazdej ten spin-off je uz dead, druhy film posunuty zatim o rok (kdy se vypustil bizarni argument ze nejsou dostupne ateliery) a jak ted Villeneuve oznamil novy film, tak asi lze ocekavat, ze na nem bude delat Fraser...
3 0
reagují: The Joker
reagovat

Godzilla x Kong 2

Uz dlouho jsem nezapinal film s takovym pocatecnim despektem. Ne, ze by se mi "jednicka" nejak extremne nelibila, ale kdyz kouknu na ty 4/5 na CSFD tak i po precteni toho co jsem psal, to pozitivnejsi hodnoceni spise prikladam dobe a forme jake ten film tehdy sel (Covid + direct to HBO MAX). No, ale kdyz uz jsem si precetl, co jsem tehdy psal, tak muzu s klidem rict, ze tenhle dil je mnohem lepsi. Lidska linka slouzi dobre monstr lince a i kdyz je tam spousta veci totalne vycucanych z prstu, tak tim, ze se to nebere vazne, me to vlastne nemuze ani urazet. Cenim jedno monstr cameo ume zatajene i  v trailerech a zaverecna bitka, resp. jeji zacatek... to bych v dvanacti strikal do kalhot. Takhle jsem jen uznale prikyvl a zatleskal. P.S. Je to samozrejme totalni picovina, ale... 8/10
909226
Uz dlouho jsem nezapinal film s takovym pocatecnim despektem. Ne, ze by se mi "jednicka" nejak extremne nelibila, ale kdyz kouknu na ty 4/5 na CSFD tak i po precteni toho co jsem psal, to pozitivnejsi hodnoceni spise prikladam dobe a forme jake ten film tehdy sel (Covid + direct to HBO MAX). No, ale kdyz uz jsem si precetl, co jsem tehdy psal, tak muzu s klidem rict, ze tenhle dil je mnohem lepsi. Lidska linka slouzi dobre monstr lince a i kdyz je tam spousta veci totalne vycucanych z prstu, tak tim, ze se to nebere vazne, me to vlastne nemuze ani urazet. Cenim jedno monstr cameo ume zatajene i  v trailerech a zaverecna bitka, resp. jeji zacatek... to bych v dvanacti strikal do kalhot. Takhle jsem jen uznale prikyvl a zatleskal. P.S. Je to samozrejme totalni picovina, ale... 8/10
Godzilla x Kong 2
7 -1
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Úplně stejný průběh u mě :D
Akorát jsem si to dal 2,3,1 protože jsem jedničku viděl půl roku zpátky, ale úspěšně ji celou zapomněl. 
Takže: 2>1>3>4
909225
Úplně stejný průběh u mě *:D* Akorát jsem si to dal 2,3,1 protože jsem jedničku viděl půl roku zpátky, ale úspěšně ji celou zapomněl.  Takže: 2>1>3>4
909224
2 -1
reagovat

Policajt z Beverly Hills 1-2

Došlo mi, že už jsem ty filmy minimálně 14 let neviděl, tak ještě než se dostanu k aktuálnímu, dám si repete. Taky mi došlo, že si to v podstatě krom castu nepamatuju a nedokážu z hlavy rozeznat jednotlivé díly. Jen snad vzpomínkou už od dětství, když šla zas v tv jednička, radši jsem chtěl vidět zas jedničku pasti nebo zbraně.

Takhle po letech, dojmy z jedničky jsou víceméně stejné. Nebylo to špatný, ale zůstávám pořád na těch starších 3/5 z csfd. Mimochodem, říkal jsem si na konci odkud jen znám to sídlo hlavního zlouna a ono fakt jo, z Komanda :) Nicméně, když jsem si poté vzápětí pustil dvojku - jednička na mě působí jako teprve zahřívací kolo i na tu kulometnou slovní zásobu Eddieho. Nostalgicky se mi taky připomnělo, jak moc mám rád filmy Tonnyho Scotta (tady ho stylem poznáte už právě z úvodní scény vloupání). Papírově klasická „všeho bude víc“ hektičtější dvojka mi tak sedla víc a jak skončí, ta chemie mezi hlavním triem je tak skvělá, že bych se hned přesunul k dílu třetímu. A jestliže jsem si z dvojky nepamatoval ani Jürgena, ani Brigitte (to Taggartovo: „Ženský!“ :D), k třetí části se kutálím jako Jason Bourne - ani jsem nevěděl, že to točil Landis.
909224
Došlo mi, že už jsem ty filmy minimálně 14 let neviděl, tak ještě než se dostanu k aktuálnímu, dám si repete. Taky mi došlo, že si to v podstatě krom castu nepamatuju a nedokážu z hlavy rozeznat jednotlivé díly. Jen snad vzpomínkou už od dětství, když šla zas v tv jednička, radši jsem chtěl vidět zas jedničku pasti nebo zbraně. Takhle po letech, dojmy z jedničky jsou víceméně stejné. Nebylo to špatný, ale zůstávám pořád na těch starších 3/5 z csfd. Mimochodem, říkal jsem si na konci odkud jen znám to sídlo hlavního zlouna a ono fakt jo, z Komanda *:)* Nicméně, když jsem si poté vzápětí pustil dvojku - jednička na mě působí jako teprve zahřívací kolo i na tu kulometnou slovní zásobu Eddieho. Nostalgicky se mi taky připomnělo, jak moc mám rád filmy Tonnyho Scotta (tady ho stylem poznáte už právě z úvodní scény vloupání). Papírově klasická „všeho bude víc“ hektičtější dvojka mi tak sedla víc a jak skončí, ta chemie mezi hlavním triem je tak skvělá, že bych se hned přesunul k dílu třetímu. A jestliže jsem si z dvojky nepamatoval ani Jürgena, ani Brigitte (to Taggartovo: „Ženský!“ *:D*), k třetí části se kutálím jako Jason Bourne - ani jsem nevěděl, že to točil Landis.
Policajt z Beverly Hills 1-2
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se