Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5681 - 5700 Napsat příspěvek
reaguje na: studo
link
Tento, mám ho 3 a čtvrt roku. Koupil jsem ho v akci za 17 tisíc. Jeden z nejlepších nákupů co jsem kdy udělal. Udržuju si ho maximálně odplevelený a optimalizovaný. Když hraju, tak ho mám v chladící podložce pod TV. 

Asi bych to měl rozšířit na 16GB ramky, ale je tam 2x4 a kamarádi mi neříkají Skrblík pro nic za nic. :D
774964
https://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=1GM75EA Tento, mám ho 3 a čtvrt roku. Koupil jsem ho v akci za 17 tisíc. Jeden z nejlepších nákupů co jsem kdy udělal. Udržuju si ho maximálně odplevelený a optimalizovaný. Když hraju, tak ho mám v chladící podložce pod TV.  Asi bych to měl rozšířit na 16GB ramky, ale je tam 2x4 a kamarádi mi neříkají Skrblík pro nic za nic. *:D*
774962
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
co mas za notas Tony? mam tu istu config na G14
774962
co mas za notas Tony? mam tu istu config na G14
774938
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Btw dotáhl jsem Cyberpunk do konce (pořád ještě mi zbývá dost vedlejších minimisí, ale na to teď přes vánoce nebude čas) - a ze všeho nejvíc bych si přál aby tohle někdo zfilmoval.
Hlavní příběh je skvělý, a štve mě na něm že je málo roleplay a že je na 100+ hodin open world hru dost krátký, ale na film by se hodil fantasticky.
774946
Btw dotáhl jsem Cyberpunk do konce (pořád ještě mi zbývá dost vedlejších minimisí, ale na to teď přes vánoce nebude čas) - a ze všeho nejvíc bych si přál aby tohle někdo zfilmoval. Hlavní příběh je skvělý, a štve mě na něm že je málo roleplay a že je na 100+ hodin open world hru dost krátký, ale na film by se hodil fantasticky.
7 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Textury na ultra si zaslouží vypíchnout, ty jsem dal i na své obstarožní sestavě a radši osekal jiné věci, protože bez nich to vypadalo naprosto ohavně. I s nimi tedy pořád nic moc při fps pohledu, ale tak v third person už je to hezké... a obzvlášť enviromentální efekty jsou tam úchvatné.
774941
Textury na ultra si zaslouží vypíchnout, ty jsem dal i na své obstarožní sestavě a radši osekal jiné věci, protože bez nich to vypadalo naprosto ohavně. I s nimi tedy pořád nic moc při fps pohledu, ale tak v third person už je to hezké... a obzvlášť enviromentální efekty jsou tam úchvatné.
774940
5 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Textury na ultra, vodu na low, vypnout msaa...
Zbytek může být na medium/high a poběží to naprosto plynule ;)
774940
Textury na ultra, vodu na low, vypnout msaa... Zbytek může být na medium/high a poběží to naprosto plynule ;)
774938
3 0
reagují: HAL
reagovat

Captain Slow

Diskuze o špatné optimalizaci Cyberpunku mne přes několik článků na tohle téma dohnala k pořízení RDR2 a musím říct že výborný. 
Vypadá to krásně a dokonce jsem to pustil na High :D Na mém stroji (1050 4GB NTB) asi maximum co se dá spustit 
774938
Diskuze o špatné optimalizaci Cyberpunku mne přes několik článků na tohle téma dohnala k pořízení RDR2 a musím říct že výborný.  Vypadá to krásně a dokonce jsem to pustil na High *:D* Na mém stroji (1050 4GB NTB) asi maximum co se dá spustit 
Captain Slow
9 0
reagují: studo, KARLOS
reagovat

Epic Games - Free games

Tak ten list byl fakt real, zatím všechno sedí. Dnes si stáhněte Alien Isolation:+
774901
Tak ten list byl fakt real, zatím všechno sedí. Dnes si stáhněte Alien Isolation*:+*
Epic Games - Free games
5 0
reagovat
reaguje na: kyller
Já určitě nepopírám že tam ty bugy jsou, jen že já je tam skoro nemám - a že když funguje, tak je ta hra velmi dobrá (a mohla být prakticky dokonalá, kdyby na ní dělali ještě o rok dýl). 

Za zásadní bug považuju že mi hra dvakrát spadla (load asi dvě minuty zpátky, žádné ztracené hodiny hraní jako u KCD) a že jsem kvůli buglému dialogu nemohl dokončit subquest se střeleckou soutěží (zablokovalo se vytažení zbraně) dokud jsem nevygooglil řešení. Ale to že mi párkrát něco levitovalo půl metru ve vzduchu nebo se blbě naspawnovalo přivolané auto gamebreaking není. A ty ostatní věci jsem nezažil, a to ve hře plním všechno, krom té za zády se spawnující policie což není bug ale feature (rozhodně diskutabilní).
Na videa jako tohle koukám protože je to hodně vtipné, ale pro mě z trochu jiného vesmíru, škoda že tam není vidět kolik těch bugů je na konzolích a kolik na pc.

Btw u těch spritů je "problém" že hráč má permanentně k dispozici velmi silný zoom v očním implantátu. Při normálním pohledu jako sprity poznat rozhodně nejdou, a při tom množství které jich na obrazovcce v dálce vidíš by i low poly modely mohly být moc náročné. Ale hra by s tím zoomem počítat mohla, to rozhodně.
774868
Já určitě nepopírám že tam ty bugy jsou, jen že já je tam skoro nemám - a že když funguje, tak je ta hra velmi dobrá (a mohla být prakticky dokonalá, kdyby na ní dělali ještě o rok dýl).  Za zásadní bug považuju že mi hra dvakrát spadla (load asi dvě minuty zpátky, žádné ztracené hodiny hraní jako u KCD) a že jsem kvůli buglému dialogu nemohl dokončit subquest se střeleckou soutěží (zablokovalo se vytažení zbraně) dokud jsem nevygooglil řešení. Ale to že mi párkrát něco levitovalo půl metru ve vzduchu nebo se blbě naspawnovalo přivolané auto gamebreaking není. A ty ostatní věci jsem nezažil, a to ve hře plním všechno, krom té za zády se spawnující policie což není bug ale feature (rozhodně diskutabilní). Na videa jako tohle koukám protože je to hodně vtipné, ale pro mě z trochu jiného vesmíru, škoda že tam není vidět kolik těch bugů je na konzolích a kolik na pc. Btw u těch spritů je "problém" že hráč má permanentně k dispozici velmi silný zoom v očním implantátu. Při normálním pohledu jako sprity poznat rozhodně nejdou, a při tom množství které jich na obrazovcce v dálce vidíš by i low poly modely mohly být moc náročné. Ale hra by s tím zoomem počítat mohla, to rozhodně.
774862
2 0
reagovat
reaguje na: kyller
Většina naprostý souhlas, jen doplním že sprity na auta v dálce je běžná technika, jen si ji v jiných hrách nevšimneš protože se nezapne už u 100 metrů :D . Každopádně impostors jsou běžná a důležitá technika, viz  tady ta minutka: link .
774866
Většina naprostý souhlas, jen doplním že sprity na auta v dálce je běžná technika, jen si ji v jiných hrách nevšimneš protože se nezapne už u 100 metrů *:D* . Každopádně impostors jsou běžná a důležitá technika, viz  tady ta minutka: https://youtu.be/Iqsr3fEvnis?t=161 .
774862
2 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Tak ono asi bude záležať od toho, kto čo považuje za zásadný bug a čo presne znamená víceméně :) Vzhľadom na veľkosť hry je jasné, že niekto to môže prejsť celé relatívne bez újmy. Sú zase ľudia, ktorí dokážu rozbiť aj hru, ktorá je inak vnímaná ako bug-free. No internet je krásna vec a keď sa to všetko takto zozbiera dokopy, tak tu máme autá a npc behajúce cez steny, npc padajúce z neba, policajti spawnujúci sa absolútne všade aj uprostred púšte a zrazu zájdeš za roh a všetci zmiznú, fyzika ako z Goat simulator, prepadávajúca sa zem do limba, random miesta ťa odhodia do oblakov alebo na druhú stranu mapy, 2d sprity použité pre všetky autá v diaľke namiesto low lod modelov, mŕtve npc ktoré si neuvedomujú že sú mŕtve... neviem no, toto sú veci typické pre alpha verziu. A to všetko je len špička ľadovca. Keby to vydajú ako early access, tak asi pohoda a nikto by nič neriešil. Ale toto je moc.
774862
Tak ono asi bude záležať od toho, kto čo považuje za zásadný bug a čo presne znamená víceméně *:)* Vzhľadom na veľkosť hry je jasné, že niekto to môže prejsť celé relatívne bez újmy. Sú zase ľudia, ktorí dokážu rozbiť aj hru, ktorá je inak vnímaná ako bug-free. No internet je krásna vec a keď sa to všetko takto zozbiera dokopy, tak tu máme autá a npc behajúce cez steny, npc padajúce z neba, policajti spawnujúci sa absolútne všade aj uprostred púšte a zrazu zájdeš za roh a všetci zmiznú, fyzika ako z Goat simulator, prepadávajúca sa zem do limba, random miesta ťa odhodia do oblakov alebo na druhú stranu mapy, 2d sprity použité pre všetky autá v diaľke namiesto low lod modelov, mŕtve npc ktoré si neuvedomujú že sú mŕtve... neviem no, toto sú veci typické pre alpha verziu. A to všetko je len špička ľadovca. Keby to vydajú ako early access, tak asi pohoda a nikto by nič neriešil. Ale toto je moc.
774830
2 -1
reagují: HAL, Gonzi
reagovat
reaguje na: kyller
To vypadá že CDP fakt nezvládají přerod z "garážové firmy" do velké korporace. Kvalitní ironie, u hry která je o prohřešcích korporací.

Tahle věta je v úvodu toho videa naprostá pravda - ale i přesto se u toho náramně bavím, hru mám víceméně bez zásadnějších bugů, a co mě na ní mrzí asi nejvíc je, že má hlavní příběhovou linku docela krátkou, a že nenabízí tak velké možnosti větvení questů jak by mohla a nemá tedy tak velký potenciál na opakované hraní. Tzn i po skoro sto hodinách mi nejvíc vadí že toho není ještě víc :)
774830
To vypadá že CDP fakt nezvládají přerod z "garážové firmy" do velké korporace. Kvalitní ironie, u hry která je o prohřešcích korporací. [url=https://youtu.be/WmuooF_mBn8?t=106]Tahle věta[/url] je v úvodu toho videa naprostá pravda - ale i přesto se u toho náramně bavím, hru mám víceméně bez zásadnějších bugů, a co mě na ní mrzí asi nejvíc je, že má hlavní příběhovou linku docela krátkou, a že nenabízí tak velké možnosti větvení questů jak by mohla a nemá tedy tak velký potenciál na opakované hraní. Tzn i po skoro sto hodinách mi nejvíc vadí že toho není ještě víc *:)*
774829
4 -1
reagují: kyller
reagovat
Tak CDPR pravdepodobne čakajú nejaké hromadné žaloby od akcionárov. Hodnota ich akcií padla od launchu skoro o polovicu... 

Z článku v New York Times
"Developers were increasingly concerned with some of the grand promises being made by management on the promotional marketing tour. Far into the game’s development, former employees said, the hyper-customizable and endlessly explorable world being sold to players was nowhere close to manifesting.
By 2019, chatter began to circulate in Polish game development circles that CD Projekt Red was way behind schedule with Cyberpunk 2077, even with a release date set for the following April. Some saw the departure of top executives — including key board members — as major warning signs.
On Glassdoor, a site where people can rate their previous employers, current and former CD Projekt Red workers said there was chaos behind the scenes: Office rumors spreading on Discord servers, misleading deadlines set by managers, infighting among the company’s top brass, and incompetence and poor planning leading to unnecessary “crunch,” a term for overworking employees to produce games under a tight deadline. Longtime engineering staff left the company as a result of overwork.
“The owners treat the company as a machine to earn money, and do not see employees as people but more like data in the table,” one former employee wrote on the site.

A na zlepšenie nálady link ;) 
774829
Tak CDPR pravdepodobne čakajú nejaké hromadné žaloby od akcionárov. Hodnota ich akcií padla od launchu skoro o polovicu...  [url=https://www.nytimes.com/2020/12/19/style/cyberpunk-2077-video-game-disaster.html]Z článku v New York Times[/url] [i]"Developers were increasingly concerned with some of the grand promises being made by management on the promotional marketing tour. Far into the game’s development, former employees said, the [b]hyper-customizable and endlessly explorable world being sold to players was nowhere close to manifesting.[/b] By 2019, chatter began to circulate in Polish game development circles that CD Projekt Red was way behind schedule with Cyberpunk 2077, even with a release date set for the following April. Some saw [b]the departure of top executives[/b] — including key board members — as [b]major warning signs[/b]. On Glassdoor, a site where people can rate their previous employers, current and former CD Projekt Red workers said there was chaos behind the scenes: Office rumors spreading on Discord servers, [b]misleading deadlines set by managers, infighting among the company’s top brass, and incompetence and poor planning[/b] leading to unnecessary “crunch,” a term for overworking employees to produce games under a tight deadline. [b]Longtime engineering staff left the company as a result of overwork.[/b] “The owners treat the company as a machine to earn money, and do not see employees as people but more like data in the table,” one former employee wrote on the site. [/i]A na zlepšenie nálady [url=https://www.youtube.com/watch?v=WmuooF_mBn8]link[/url] *;)* 
2 -2
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Mohli to udělat jako např Rockstar s GTA V - vydat hru na staré konzole, o rok na nově a další to na PC. 

První vydaní v 2013 byl vlastně takový pre-release, páč ta hra vypadala hnusně už tehdy (ale odladěná). Teprve 2014 vyšlo skutečné GTA.
774735
Mohli to udělat jako např Rockstar s GTA V - vydat hru na staré konzole, o rok na nově a další to na PC.  První vydaní v 2013 byl vlastně takový pre-release, páč ta hra vypadala hnusně už tehdy (ale odladěná). Teprve 2014 vyšlo skutečné GTA.
774733
1 -2
reagovat
reaguje na: KARLOS
:)) Omluva prijatá. Je to škoda no, hlavne po tom odklade ktorý bol vlastne kvôli konzolám a nič nevyriešil a ktovie či to vôbec niekedy nejaký patch vyrieši. Mali sa na tú starú generáciu radšej vykašlať a ušetrili by si kopu problémov, aj keď pôvodne to vlastne ohlásili na PC, PS4 a Xbox One, čo bola vlastne tiež chyba že to ohlásili tak dávno (vlastne ešte pred Witcherom 3). Ale zase je pravda že na starej generácii stále hrá ešte niekoľko miliónov hráčov a odstrihnúť ich a pripraviť sa o tak veľký zárobok je tiež blbosť, hlavne keď sa momentálne ani nedá zohnať PS5 ako náhrada. Najhoršie je že Cyberpunk vychádza zrovna v tej dobe keď sa striedajú generácie, tá stará už dosluhuje a hra ako Cyberpunk potrebuje fakt silný výkon kde to už ledva zvláda tá PS5 :D

Na ich mieste by som to normálne tento rok ešte kludne odložil o rok, na 2021, mali by kopu času, možno by ich už ani netrápil covid, zamerať by sa mohli už len novú generáciu konzol, doladili by tie problémy ktoré sú dosť kritizované, vydali by to nejak po lete a pozbierali kopu cien ktoré im tento rok utiekli. A to celé by ich stálo len ten jeden ročný odklad. Tam jednoducho zlyhal manažment. To aj ja by som to lepšie vyriešil.
774733
*:))* Omluva prijatá. Je to škoda no, hlavne po tom odklade ktorý bol vlastne kvôli konzolám a nič nevyriešil a ktovie či to vôbec niekedy nejaký patch vyrieši. Mali sa na tú starú generáciu radšej vykašlať a ušetrili by si kopu problémov, aj keď pôvodne to vlastne ohlásili na PC, PS4 a Xbox One, čo bola vlastne tiež chyba že to ohlásili tak dávno (vlastne ešte pred Witcherom 3). Ale zase je pravda že na starej generácii stále hrá ešte niekoľko miliónov hráčov a odstrihnúť ich a pripraviť sa o tak veľký zárobok je tiež blbosť, hlavne keď sa momentálne ani nedá zohnať PS5 ako náhrada. Najhoršie je že Cyberpunk vychádza zrovna v tej dobe keď sa striedajú generácie, tá stará už dosluhuje a hra ako Cyberpunk potrebuje fakt silný výkon kde to už ledva zvláda tá PS5 *:D* Na ich mieste by som to normálne tento rok ešte kludne odložil o rok, na 2021, mali by kopu času, možno by ich už ani netrápil covid, zamerať by sa mohli už len novú generáciu konzol, doladili by tie problémy ktoré sú dosť kritizované, vydali by to nejak po lete a pozbierali kopu cien ktoré im tento rok utiekli. A to celé by ich stálo len ten jeden ročný odklad. Tam jednoducho zlyhal manažment. To aj ja by som to lepšie vyriešil.
774729
2 -1
reagují: Cinefil
reagovat
Mne to připomnělo Metro , to si dám rád :+
774731
Mne to připomnělo Metro , to si dám rád *:+*
1 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Evolution je moje milovaná strategie (jako fakt, pravidelně ji hraju doteď a mám i všechna dlc), ale běžný člověk ať neočekává Platen zoo/coaster, je to velmi úzce zaměřená hra...
774730
Evolution je moje milovaná strategie (jako fakt, pravidelně ji hraju doteď a mám i všechna dlc), ale běžný člověk ať neočekává Platen zoo/coaster, je to velmi úzce zaměřená hra...
774728
3 0
reagovat
Já se veřejmně omlouvám Fallen Maiovi, že sem tvrdil, že ta ps4 verze je hratelná :D... Očividně není, já měl za to, že jde jen o mizernou grafiku ?).
774729
Já se veřejmně omlouvám Fallen Maiovi, že sem tvrdil, že ta ps4 verze je hratelná *:D*... Očividně není, já měl za to, že jde jen o mizernou grafiku *?)*.
3 0
reagují: FallenMaia
reagovat
Tohle vypadá na reálný list her z Epicu zdarma... Není to žádná hitparáda, ale Metro, Inside a Jurský svět potěší...Přítelkyně je nadšená z My time in Portia. Aliena mám na PS4
Hry zde...
A když tam vidím ty dva survivaly, tak nás asi připravují na rok 2021:D
774728
Tohle vypadá na reálný list her z Epicu zdarma... Není to žádná hitparáda, ale [spoiler]Metro, Inside a Jurský svět potěší...Přítelkyně je nadšená z My time in Portia. Aliena mám na PS4 [/spoiler][url=https://preview.redd.it/tk6qq16vxy561.png?width=294&format=png&auto=webp&s=033e327c5887fad880b6795cc03bd3feb4acd9fb]Hry zde...[/url][spoiler] [/spoiler]A když tam vidím ty dva survivaly, tak nás asi připravují na rok 2021*:D*
2 0
reagují: KARLOS
reagovat
Ani Gosling z toho nemá radosť. :D Inak CDPR neklamali... z ofiko účtu tweet spred dvoch rokov "Whole game is going to be a meme." :o Ale akože fakt, niektoré tie bugy tam museli dať snáď nejakí nasratí vývojári schválne, lebo inak nechápem ako to môže byť také rozbité. To nie je len nejaký jeden grafický glitch sem tam, ale tá hra je kompletne rozbitá. Z tých teleportujúcich sa policajtov zomieram od smiechu pri každom klipe :D A to podľa všetkého nie je ani bug, ale next-gen fíčurka. No aspoň sa to snažia riešiť a refundujú už aj retail kópie. Tie interné infošky ale neznejú zrovna pozitívne. Podľa manažmentu bola hra "ready for launch" už v januári tohto roka. A s devs boli v podstate počas celého vývoja na nože kvôli nerealistickým deadlinom, a stále aj sú. Takéto niečo sa nedá fixnúť behom pár mesiacov ako oficiálne sľubujú. Na tom si zamakajú tak minimálne rok, aby to dali všetko do poriadku. 
774724
Ani [url=https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kcnmny/buying_cyberpunk_2077_for_ps4/]Gosling[/url] z toho nemá radosť. *:D* Inak [url=https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1013883730929340418?s=20]CDPR[/url] neklamali... z ofiko účtu tweet spred dvoch rokov "Whole game is going to be a meme." *:o* Ale akože fakt, niektoré tie bugy tam museli dať snáď nejakí nasratí vývojári schválne, lebo inak nechápem ako to môže byť také rozbité. To nie je len nejaký jeden grafický glitch sem tam, ale tá hra je kompletne rozbitá. Z tých teleportujúcich sa policajtov zomieram od smiechu pri každom klipe *:D* A to podľa všetkého nie je ani bug, ale next-gen fíčurka. No aspoň sa to snažia riešiť a refundujú už aj retail kópie. Tie interné infošky ale neznejú zrovna pozitívne. Podľa manažmentu bola hra "ready for launch" už v januári tohto roka. A s devs boli v podstate počas celého vývoja na nože kvôli nerealistickým deadlinom, a stále aj sú. Takéto niečo sa nedá fixnúť behom pár mesiacov ako oficiálne sľubujú. Na tom si zamakajú tak minimálne rok, aby to dali všetko do poriadku. 
2 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jop moje chyba :D:D když 2 dny starý článek Google vyhodí jako dnešní novinku...:-
774695
Jop moje chyba *:D**:D* když 2 dny starý článek Google vyhodí jako dnešní novinku...*:-*
774690
2 -3
reagovat
© copyright 2000 - 2025.
Všechna práva vyhrazena.

TOPlist