(jo, mluvím jako někdo, kdo zrovna dokoukal komplet Hellraiser sérii)
reaguje na:
pepo
„a deadline bude do premiéry nového Jamesa Bonda“ - to jsou krásné měsíce (?) kulturních zážitků
(jo, mluvím jako někdo, kdo zrovna dokoukal komplet Hellraiser sérii)
(jo, mluvím jako někdo, kdo zrovna dokoukal komplet Hellraiser sérii)|
reagovat
|


