reaguje na:
slord
ten je super
|
reagovat
|



|
reagují:
slord
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
A dál musím zmínit podle mě trošku zapomenuté How to Steal a Million. Od Wylera s Audrey Hepburn všichni znají Prázdniny v Říme, ale tohle mám snad ještě radši a jako feel-good film se skvělým dabingem ze 70. let to pouštím až nečekaně často 
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Od Wylera jsem jinak nedávno viděl ještě The Little Foxes: též vydařené, byť divadelní původ nezapřou - a hlavně, na rozdíl od TBYOOL je tam většina postav vrcholně nesympatická (zcela záměrně, pochopitelně) - ale celkově bezesporu kvalitní a důležité dílo... |
reagují:
pepo
|
reagovat
|



|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Revan
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|