
reaguje na:
Disketa1
I když ne, fungují moc dobře, líbí se mi to 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
A vubec se nebudu zlobit 
|
reagovat
|
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Konfrontovať, nostalgicky spomínať. Tak hádam sa dožijeme. 
|
reagovat
|
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
Knihy a Filmy nikdy nebudou 1:1 a jak říkáš, kniha má dost vaty, kterou ve filmu nikdo nechce a naopak. 120 stránkový HP5 by byl propadák a čtenáři a fanoušci chtějí šmejděníčko v kouzelnickém světě. A ano, to zkrácené finále mě taky dost mrzí.|
reagovat
|
...|
reagovat
|

?|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|