Já furt říkám, že ta pětka vyčnívá hlavně proto, že tam nebyl ten Kloves, nebo jak se jmenuje.
Pětku napsal jakejsi Goldberg a strašně si s Yatesem sedli a je to tam vidět. Je to neuvěřitelně fresh, oproti ostatním dílům podle mě právě proto, že tam přišel někdo novej nejen na režisérské židli, ale i se scénářem...
|
reagovat
|
Od veľkého finále som si sľuboval fakt hodne, no vo výsledku som dostal asi tak polovičný zážitok. Navyše mi to prišlo uponáhľané a miestami povrchné, ako keby to všetci chceli mať čím skôr za sebou.


Z ďalších dielov si vybavujem len scénu s rodičmi keď sa mu zjavia v nejakej vypätej situácii a pomáhajú mu nejak. Že predposledný diel bol o ničom a dlhý.....a to je tak všetko 
se vším, co k tomu patří.