reaguje na:
hroubek
Za mě je pětka nejslabší. Jediné dobré na filmu je jeho konec na ministerstvu kouzel. Na čtyřce mě sere to, co píše LIFTY ale i tak ten film mám daleko radši.
|
reagovat
|


Z ďalších dielov si vybavujem len scénu s rodičmi keď sa mu zjavia v nejakej vypätej situácii a pomáhajú mu nejak. Že predposledný diel bol o ničom a dlhý.....a to je tak všetko 
se vším, co k tomu patří. 