The Trial of the Chicago 7
Sorkin je fantastický scenárista, jen mu tu jeho dialogovou ekvilibristiku musí kočírovat někdo zručný na režisérské stoličce. Což je tady problém hned na začátku, kdy v úvodní expozici jsem se totálně ztratila. Po přesunu k soudu se Sorkin překvapivě zklidní a nejsilnější je v momentech, ve kterých se vůbec nemluví. No a závěr mě semlel. Z nadupaného obsazení je nejlepší Baron Cohen.
|
reagovat
|




