Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23341 - 23360 Napsat příspěvek

Bill & Ted's Excellent Adventure (1989)

"Party on, dude!" Slovíčko dude tady zní s neskutečnou kadencí. Je to blbé, jak hlavní postavy, ale pravě tak sympaticky blbé, že mne to bavilo hodně a ten kultovní status v tom vidím. Plus soundtrack s osmdesátkovým hair metalem. 7/10

Vzhůru pak na Bill & Ted's Bogus Journey a letošní pokračování.
763821
"Party on, dude!" Slovíčko dude tady zní s neskutečnou kadencí. Je to blbé, jak hlavní postavy, ale pravě tak sympaticky blbé, že mne to bavilo hodně a ten kultovní status v tom vidím. Plus soundtrack s osmdesátkovým hair metalem. 7/10 Vzhůru pak na Bill & Ted's Bogus Journey a letošní pokračování.
Bill & Ted's Excellent Adventure (1989)
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Odporucam este Americkeho Ninju 2, tiez kultovka z detstva, kedy sme boli vdacni aj za taketo prisernosti a hltali sme to do zblbnutia.
763820
Odporucam este [url=https://www.csfd.cz/film/23947-americky-ninja-2/prehled/]Americkeho Ninju 2[/url], tiez kultovka z detstva, kedy sme boli vdacni aj za taketo prisernosti a hltali sme to do zblbnutia.
763810
0 -1
reagovat

Americký samuraj 1992

OK, tak tohle nebylo vtipně špatné, ale jenom špatné. I když teda u té posilovny, která byla kombinací kulturistiky a šermu jsem párkrát smíchy učůrnul. :D A je to docela škoda, stačila lepší hudba a pár cheesy momentů a užil bych si to, protože Dasdacos a Bradley si to docela dávali. 3/10

btw dostal jsem ještě mimo MZ tip na Karate tiger 4: Král kickboxerů, to je prý pecka přesně podle zadání, které jsem psal. A imf s Hladem tomu dali 4 hvězdičky z 5. :D
763810
OK, tak tohle nebylo vtipně špatné, ale jenom špatné. I když teda u té posilovny, která byla kombinací kulturistiky a šermu jsem párkrát smíchy učůrnul. *:D* A je to docela škoda, stačila lepší hudba a pár cheesy momentů a užil bych si to, protože Dasdacos a Bradley si to docela dávali. 3/10 btw dostal jsem ještě mimo MZ tip na Karate tiger 4: Král kickboxerů, to je prý pecka přesně podle zadání, které jsem psal. A imf s Hladem tomu dali 4 hvězdičky z 5. *:D*
Americký samuraj 1992
1 -1
reagují: Ash_Black, Gorecki
reagovat

The King of Staten Island

Judd Apatow ukazuje, že umí i dospělejší filmy. A mě to dost sedlo. Tento film stojí a padá na tom, že se dokážete vžít do kůže hlavního hrdiny. Pokud to dokážete, tak pro vás budou mít konkrétní scény význam a nebude to "jen" póza. Nechci tvrdit, že je film chytřejší, než se tváří, ale rozhodně má v sobě  více(srdce). Normálně by to bylo takové menší indíčko, ale díky Apatowovi a jeho zkušené režii je to něco více. Není to tak vtipné, přesto je to upřímné a opravdové. Divácky to není nejvděčnější, ale i tak je to film co stojí za to vidět. Po herecké stránce je to super a má to dost dobrých momentů. Apatow mě příjemně překvapil. 7,5/10
763782
Judd Apatow ukazuje, že umí i dospělejší filmy. A mě to dost sedlo. Tento film stojí a padá na tom, že se dokážete vžít do kůže hlavního hrdiny. Pokud to dokážete, tak pro vás budou mít konkrétní scény význam a nebude to "jen" póza. Nechci tvrdit, že je film chytřejší, než se tváří, ale rozhodně má v sobě  více(srdce). Normálně by to bylo takové menší indíčko, ale díky Apatowovi a jeho zkušené režii je to něco více. Není to tak vtipné, přesto je to upřímné a opravdové. Divácky to není nejvděčnější, ale i tak je to film co stojí za to vidět. Po herecké stránce je to super a má to dost dobrých momentů. Apatow mě příjemně překvapil. 7,5/10
The King of Staten Island
3 -4
reagovat
Drby se potvrdily, nový trailer na NO TIME TO DIE dorazí ve čtvrtek! 8)
763761
Drby se potvrdily, nový trailer na NO TIME TO DIE dorazí ve čtvrtek! *8)*
9 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já to tu hypoval už před rokem ;)8)...
763746
Já to tu hypoval už před rokem *;)**8)*...
763718
2 -2
reagovat

Utop se, nebo plav (2018)

Je mi naprostou záhadou, že tenhle film není oceňovanější a oblíbenější. Zábavnější a přitom skvěle natočený film z poslední doby aby pohledal. Je to taky ohromně motivační a skvěle to zvedne náladu. Exceluje tam Almaric a Poelvoorde. 9/10
763718
Je mi naprostou záhadou, že tenhle film není oceňovanější a oblíbenější. Zábavnější a přitom skvěle natočený film z poslední doby aby pohledal. Je to taky ohromně motivační a skvěle to zvedne náladu. Exceluje tam Almaric a Poelvoorde. 9/10
Utop se, nebo plav (2018)
3 -2
reagují: KARLOS
reagovat

TeNeT 6/10

Na tom filmu je vlastně spousta věcí blbě. Casting, jak kdyby omylem prohodili dva hlavni herce - Washingtonovi opravdu ta bondovsko-klukovska poloha nejde. Goransson pokracuje ve sve patlalske krasojizde (vemte mu oscara). Střihač asi ve Vegasu omylem ustřihl 5s ze začatku a konce každé scény a I ten Hoytema se moc nepředvedl. Spusta scén, tam mohla být naprosto monumentální pouhou změnou techniky snímání. Opravdu si nemyslím, že byl skvělý nápad natáčet jednu tenet scénu stylem vojína Rayana, se nedivím, že z toho filmu odcházeli pak lidi unavení. Teď otázka, jestli za ty zmíněné přešlapy mohou jeho autoři, nebo člověk, který na to měl dohlížet a né přepisovat scénář tak, aby to alespoň dávalo smysl (SPOILER: Nedává).A to ani nemusíte mít doktorát z fyziky jako postava Roberta Pattisona. Chris se nám něco snažil sdělit, nicméně myšlenka byla natolik hluboká, že ve sdělení selhal. Argument, že to člověk musí vidět znovu, aby to pochopil beru u filmů, kde je možná mnohačetná interpretace. No nic, tak příště. P.S. Bavil jsem se hodně, ale čím víc nad tím člověk přemýšlí, tím je to horší.
763698
Na tom filmu je vlastně spousta věcí blbě. Casting, jak kdyby omylem prohodili dva hlavni herce - Washingtonovi opravdu ta bondovsko-klukovska poloha nejde. Goransson pokracuje ve sve patlalske krasojizde (vemte mu oscara). Střihač asi ve Vegasu omylem ustřihl 5s ze začatku a konce každé scény a I ten Hoytema se moc nepředvedl. Spusta scén, tam mohla být naprosto monumentální pouhou změnou techniky snímání. Opravdu si nemyslím, že byl skvělý nápad natáčet jednu tenet scénu stylem vojína Rayana, se nedivím, že z toho filmu odcházeli pak lidi unavení. Teď otázka, jestli za ty zmíněné přešlapy mohou jeho autoři, nebo člověk, který na to měl dohlížet a né přepisovat scénář tak, aby to alespoň dávalo smysl (SPOILER: Nedává).A to ani nemusíte mít doktorát z fyziky jako postava Roberta Pattisona. Chris se nám něco snažil sdělit, nicméně myšlenka byla natolik hluboká, že ve sdělení selhal. Argument, že to člověk musí vidět znovu, aby to pochopil beru u filmů, kde je možná mnohačetná interpretace. No nic, tak příště. P.S. Bavil jsem se hodně, ale čím víc nad tím člověk přemýšlí, tím je to horší.
TeNeT 6/10
9 -12
reagovat
bol niekto dnes/včera na slovensku v kine na Tenet? či tam dávajú teaser na Dunu, zvažujem návštevu kina kvôli tomu teaseru
763689
bol niekto dnes/včera na slovensku v kine na Tenet? či tam dávajú teaser na Dunu, zvažujem návštevu kina kvôli tomu teaseru
2 -2
reagovat

Eso es / L'As des as (1982)

Myslel jsem, že jsou u nás všechny belmondovky až nepříjemně zprofanované a ono ne. Na tenhle film jsem přišel tak, že o něm strašně pěkně mluví Belmondo ve své knížce "Mých tisíc životů", kterou doporučuji jako audioknížku načtenou Krampolem btw. :+
Je to v podstatě akční komedie moderního střihu a klidně by mohla být marvelovka natočená v osmdesátkách. A Belmondo tam jede v akčním módu jako Tom Cruise a mám pocit že na jeden skok z letadla si tam dělal všechno sám, na padesátníka WOW! 
Málem jsem se podělal smíchy hned u úvodního camea. :D Jestli budete mít možnost výběru dabingu, zkuste hned ten první s Krampolem (jsou jinak asi 3), který natočilo asi 5 lidí na nějakém bytě a nějaké ženské role tam mluví i chlapi, má to super atmošku! 
Fakt velký překvápko a komplexní velkofilm, který má všechno! 10/10

Abych nezapomněl, má to přenádhernou hudbu Vladimíra Cosmy a strašně rád bych věděl, proč mi to tak moc připomíná Porco Rosso od Miyazakiho a není to jenom kvůli letadlům. 
763602
Myslel jsem, že jsou u nás všechny belmondovky až nepříjemně zprofanované a ono ne. Na tenhle film jsem přišel tak, že o něm strašně pěkně mluví Belmondo ve své knížce "Mých tisíc životů", kterou doporučuji jako audioknížku načtenou Krampolem btw. *:+* Je to v podstatě akční komedie moderního střihu a klidně by mohla být marvelovka natočená v osmdesátkách. A Belmondo tam jede v akčním módu jako Tom Cruise a mám pocit že na jeden skok z letadla si tam dělal všechno sám, na padesátníka WOW!  Málem jsem se podělal smíchy hned u úvodního camea. *:D* Jestli budete mít možnost výběru dabingu, zkuste hned ten první s Krampolem (jsou jinak asi 3), který natočilo asi 5 lidí na nějakém bytě a nějaké ženské role tam mluví i chlapi, má to super atmošku!  Fakt velký překvápko a komplexní velkofilm, který má všechno! 10/10 Abych nezapomněl, má to přenádhernou hudbu Vladimíra Cosmy a strašně rád bych věděl, proč mi to tak moc připomíná Porco Rosso od Miyazakiho a není to jenom kvůli letadlům. 
Eso es / L'As des as (1982)
5 -2
reagovat

TENET

Nolan chcel tak silno toho Bonda, až vznikol Tenet :). A na rovinu, radšej by som si dal od neho namiešať vodku s martini. Mám pocit, akoby si bol Christopher príliš vedomý kultu vlastnej osobnosti. Budem musieť pozrieť znova ......... a odzadu :)). Som zvedavý na Honest Trailer a How It Should Have Ended.
7/10

P.S.: Ani neviem prečo, ale počas sledovania mi napadlo, že tomu J. D. Washingtonovi by celkom sekol kostým Black Panthera. Asi zlé znamenie :- (videné vo štvrtok)
763599
Nolan chcel tak silno toho Bonda, až vznikol Tenet *:)*. A na rovinu, radšej by som si dal od neho namiešať vodku s martini. Mám pocit, akoby si bol Christopher príliš vedomý kultu vlastnej osobnosti. Budem musieť pozrieť znova ......... a odzadu *:))*. Som zvedavý na [i]Honest Trailer[/i] a [i]How It Should Have Ended[/i]. 7/10 P.S.: Ani neviem prečo, ale počas sledovania mi napadlo, že tomu J. D. Washingtonovi by celkom sekol kostým Black Panthera. Asi zlé znamenie *:-* (videné vo štvrtok)
TENET
7 -3
reagovat

Hřbitov pro cizince (1991)

Stále silný snímek, byť natočený "pouze" pro televizi. O tom, jak českoslovenští letci dostávali po komunistickém puči vyhazovy z armády a čekala je velmi nedůstojná budoucnost. Silný scénář Jiřího Hubače přinesl životní role Josefu Dvořákovi a Jiřímu Bartoškovi a režisér Jaroslav Dudek oba tyto výtečné herce skvěle podpořil. Mistrovské dílo, ze kterého mě po skončení televizního uvedení vždycky mrazí v zádech.
763544
Stále silný snímek, byť natočený "pouze" pro televizi. O tom, jak českoslovenští letci dostávali po komunistickém puči vyhazovy z armády a čekala je velmi nedůstojná budoucnost. Silný scénář Jiřího Hubače přinesl životní role Josefu Dvořákovi a Jiřímu Bartoškovi a režisér Jaroslav Dudek oba tyto výtečné herce skvěle podpořil. Mistrovské dílo, ze kterého mě po skončení televizního uvedení vždycky mrazí v zádech.
Hřbitov pro cizince (1991)
2 -3
reagovat

Zvony pre bosých (1965)

Stále mistrovské dílo s úžasnou atmosférou, skvělými hereckými výkony, přesnou Barabášovou režií a geniální hudbou Zdeňka Lišky. Viděl jsem to kdysi dávno, dnes viděno znovu jako připomínka SNP a pořád má tenhle oceňovaný snímek co říct. :+
763459
Stále mistrovské dílo s úžasnou atmosférou, skvělými hereckými výkony, přesnou Barabášovou režií a geniální hudbou Zdeňka Lišky. Viděl jsem to kdysi dávno, dnes viděno znovu jako připomínka SNP a pořád má tenhle oceňovaný snímek co říct. *:+*
Zvony pre bosých (1965)
2 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ehm, nemas za co?:D
Ja som tusil, ze sa trafim.;)

Mozno si to po tych rokoch opat znovu pozriem, aj ked po tvojom komente neviem, ci vlastne chcem.
763384
Ehm, nemas za co?*:D* Ja som tusil, ze sa trafim.*;)* Mozno si to po tych rokoch opat znovu pozriem, aj ked po tvojom komente neviem, ci vlastne chcem.
763307
2 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
Jedna věc je jistá. Je to jiné než X-meni, Wolverine nebo Deadpool.
763318
Jedna věc je jistá. Je to jiné než X-meni, Wolverine nebo Deadpool.
763314
5 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Tak vzhledem k tomu, že je to zcela zapomenutý film vlastně i bez hejtu, tak by se mi to mohlo i líbit.

Dark Phoenix za mě 6/10 a to hlavně za hudbu.
763314
Tak vzhledem k tomu, že je to zcela zapomenutý film vlastně i bez hejtu, tak by se mi to mohlo i líbit. Dark Phoenix za mě 6/10 a to hlavně za hudbu.
763313
2 -3
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: Cinefil
Je to lepší, než Dark Phoenix, které mělo překopané charaktery a slušný závěr ve vlaku. Ale ne o moc. Fakt záleží jak k tomu budeš přistupovat. Jestli obyčejný film a nebo očekávaný komiksový film s jiným přístupem.

PS: Nemá to žádnou potitulkovanou scénu.
763313
Je to lepší, než Dark Phoenix, které mělo překopané charaktery a slušný závěr ve vlaku. Ale ne o moc. Fakt záleží jak k tomu budeš přistupovat. Jestli obyčejný film a nebo očekávaný komiksový film s jiným přístupem. PS: Nemá to žádnou potitulkovanou scénu.
763312
4 -2
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: hroubek
V porovnání s Dark Phoenix kolik? 
763312
V porovnání s Dark Phoenix kolik? 
763298
3 -2
reagují: hroubek
reagovat

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

Tak ti Gorecki pěkně děkuju za tip, prosmál jsem to od začátku do konce, až jsem na tréninku nemohl jet břicho. 
To je asi nejvíc zábavný nejhorší film co jsem kdy viděl. Nejlepší je jak na zápas v karate trénoval kungfu aby pak jel něco mezi baletem a kickboxem.  A pak samozřejmě ten jeho černošskej sidekick, řval jsem smíchy. Jinak mám podezření, že je to skrytá homosexuální propaganda, fakt stylem volleyball v Top Gunu. 10/10 
763307
Tak ti Gorecki pěkně děkuju za tip, prosmál jsem to od začátku do konce, až jsem na tréninku nemohl jet břicho.  To je asi nejvíc zábavný nejhorší film co jsem kdy viděl. Nejlepší je jak na zápas v karate trénoval kungfu aby pak jel něco mezi baletem a kickboxem.  A pak samozřejmě ten jeho černošskej sidekick, řval jsem smíchy. Jinak mám podezření, že je to skrytá homosexuální propaganda, fakt stylem volleyball v Top Gunu. 10/10 
Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)
3 -3
reagují: Gorecki
reagovat

New Mutans

Potom všem co se filmem dělo(odklady, dotáčky, přestřihávání) je zázrak, že vůbec funguje. Opravdu jsem byl mile překvapený, že to není tak špatný. Jasně, moje očekávání byly někde hodně dole, ale i tak. Film má dobře zahrané postavy(v rámci komiksového žánru), hororové momenty jsou dost působivé  a fungují. Herecky to není žádný průšvih a dá se to na pohodu. Dost se mi líbili konkrétní odkazy na komiksy, kresbu legendárního Billa Sienkiewicze a pár opravdu dobrých a zajímavých momentů. Problém je příběh, který je slepenec několika věcí, třetí akt mě bavil, ale působí tam až moc na sílu, totéž i lesbické pasáže a taky to že se postavy chovají v jedné scéně tak a v druhé jinak. Další problém je to, že film má 90 minut, ale připadal mi jako by měl 130 minut. Nicméně, čekal jsem to horší a nekoukatelné, za mě tedy slušných slabších 7/10.
763298
Potom všem co se filmem dělo(odklady, dotáčky, přestřihávání) je zázrak, že vůbec funguje. Opravdu jsem byl mile překvapený, že to není tak špatný. Jasně, moje očekávání byly někde hodně dole, ale i tak. Film má dobře zahrané postavy(v rámci komiksového žánru), hororové momenty jsou dost působivé  a fungují. Herecky to není žádný průšvih a dá se to na pohodu. Dost se mi líbili konkrétní odkazy na komiksy, kresbu legendárního Billa Sienkiewicze a pár opravdu dobrých a zajímavých momentů. Problém je příběh, který je slepenec několika věcí, třetí akt mě bavil, ale působí tam až moc na sílu, totéž i lesbické pasáže a taky to že se postavy chovají v jedné scéně tak a v druhé jinak. Další problém je to, že film má 90 minut, ale připadal mi jako by měl 130 minut. Nicméně, čekal jsem to horší a nekoukatelné, za mě tedy slušných slabších 7/10.
New Mutans
8 -1
reagují: Cinefil
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se