Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23361 - 23380 Napsat příspěvek
reaguje na: RainMakeR
Mě třeba  :))
763220
Mě třeba  *:))*
763209
2 0
reagovat
reaguje na: Muf
Vypadá to dobře. :+
763212
Vypadá to dobře. *:+*
763205
2 -2
reagovat
reaguje na: Muf
Hmmm jenže ono to někoho zajímá ještě? 
763209
Hmmm jenže ono to někoho zajímá ještě? 
763207
4 -4
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: Muf
Já chci červy :D:+
763208
Já chci červy *:D**:+*
763205
2 -1
reagovat

new mutants

wtf? Teď mě to překvapilo v programu CC. Vůbec jsem nevěděl, že to pujde do kin. 
763207
wtf? Teď mě to překvapilo v programu CC. Vůbec jsem nevěděl, že to pujde do kin. 
new mutants
4 0
reagují: RainMakeR
reagovat

Screeny z teaseru na Dunu

763205
https://imgur.com/gallery/ulFIiR5
Screeny z teaseru na Dunu
4 -1
reagují: Disketa1, RainMakeR
reagovat
Tak jsme dali Cornetto trilogii s tím, že si při každé scéně a Cornettem taky dáme a World's End nás teda nas.al:D 
763145
Tak jsme dali Cornetto trilogii s tím, že si při každé scéně a Cornettem taky dáme a World's End nás teda nas.al*:D* 
5 -3
reagovat

Královna Margot (1994)

Dal jsem si to jako připomínku bartolomějské noci a tenhle film byl fantastickou záležitostí. Atmosféra temné Francie 16. století byla naprosto přesná. Velké wow. :o:+
763017
Dal jsem si to jako připomínku bartolomějské noci a tenhle film byl fantastickou záležitostí. Atmosféra temné Francie 16. století byla naprosto přesná. Velké wow. *:o**:+*
Královna Margot (1994)
3 -2
reagovat
reaguje na: SteKi
Talentu na to má dost. Osobně bych ji nejraději viděl v roli nějaké zajímavé komiksové hrdinky nejlépe od Marvelu, ale u DC by byla skvělá jako Batgirl. 
762992
Talentu na to má dost. Osobně bych ji nejraději viděl v roli nějaké zajímavé komiksové hrdinky nejlépe od Marvelu, ale u DC by byla skvělá jako Batgirl. 
762984
2 -1
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Ale tak je to celkom milé, nie? Henry je sympaťák a som zvedavý ako zvládne Sherlocka, rovnako ako Millie zvládne potiahnuť film. Z ukážky to vyzerá, že celkom hravo. 
762984
Ale tak je to celkom milé, nie? Henry je sympaťák a som zvedavý ako zvládne Sherlocka, rovnako ako Millie zvládne potiahnuť film. Z ukážky to vyzerá, že celkom hravo. 
762892
5 -2
reagují: DarkSith
reagovat
Dopsal jsem poslední část svého tématu Filmoví režiséři budoucnosti. Tak snad se bude líbit.

Filmoví režiséři budoucnosti 6
762983
Dopsal jsem poslední část svého tématu Filmoví režiséři budoucnosti. Tak snad se bude líbit. [url=https://plotpoint.sk/filmovi-reziseri-budoucnosti-6/]Filmoví režiséři budoucnosti 6[/url]
5 0
reagovat
Trošku jsme zavzpomínali na Po krk v extázi.

Po krk v extázi

 
762982
Trošku jsme zavzpomínali na [b]Po krk v extázi[/b]. [url=https://plotpoint.sk/po-krk-v-extazi/]Po krk v extázi[/url]  
5 0
reagovat

Enola Holmes trailer

762892
https://www.youtube.com/watch?v=1d0Zf9sXlHk
Enola Holmes trailer
3 -1
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To čo písal Gorecky a ešte by som pridal The best of the best
762598
To čo písal Gorecky a ešte by som pridal [url=https://m.imdb.com/title/tt0096913/]The best of the best[/url]
762503
1 0
reagovat
Po krk v extázi

Neviděl jsem to nějakých deset let. A nezestárlo to. Je to pořád našlapané, zábavné a hodně sebevědomé. Vaughn se prezentuje jako sebevědomí režisér co hýří nápady. Má film pevně v rukách, zvládá vyprávění, práci s postavy a ta práce střihem,záběry a montáži je parádní. Jediné co trochu zamrzí, že čím více jste viděli, tím vás tolik nezasáhnou jednotlivé pointy a zvraty. Jinak Craig a zbytek obsazení jsou boží. 8/10

Šarlatán

Moc díky, že jste mě přesvědčili ať tomuto filmu dám šanci. Velmi povedený český film, který vypadá a zní luxusně. Režisérsky velmi silný, po herecké stránce skoro bezchybný a po příběhové stránce zajímavý. Škoda, že tam nebylo více flashbacků z války, učení se atd. Určitě by se v některých ohledech dalo jít více do hloubky nebo být údernější. Nicméně to je drobná výtka na dobrý a zajímavý český film. 7,5/10
762570
[b]Po krk v extázi [/b]Neviděl jsem to nějakých deset let. A nezestárlo to. Je to pořád našlapané, zábavné a hodně sebevědomé. Vaughn se prezentuje jako sebevědomí režisér co hýří nápady. Má film pevně v rukách, zvládá vyprávění, práci s postavy a ta práce střihem,záběry a montáži je parádní. Jediné co trochu zamrzí, že čím více jste viděli, tím vás tolik nezasáhnou jednotlivé pointy a zvraty. Jinak Craig a zbytek obsazení jsou boží. 8/10 [b]Šarlatán [/b]Moc díky, že jste mě přesvědčili ať tomuto filmu dám šanci. Velmi povedený český film, který vypadá a zní luxusně. Režisérsky velmi silný, po herecké stránce skoro bezchybný a po příběhové stránce zajímavý. Škoda, že tam nebylo více flashbacků z války, učení se atd. Určitě by se v některých ohledech dalo jít více do hloubky nebo být údernější. Nicméně to je drobná výtka na dobrý a zajímavý český film. 7,5/10
4 -4
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tohle mám uložený jako „ten film, díky kterýmu jsem přelomil brejle vejpůl, protože jsem chtěl udělat jeho otočku a na malý tlustý dítě byl zázrak, že jsem nějak vyskočil a napálil se sám kolenem do ksichtu" :D
762539
Tohle mám uložený jako „ten film, díky kterýmu jsem přelomil brejle vejpůl, protože jsem chtěl udělat jeho otočku a na malý tlustý dítě byl zázrak, že jsem nějak vyskočil a napálil se sám kolenem do ksichtu" *:D*
762269
4 -1
reagovat

Po krk v extázi

Další film, který jsem dlouho přehlížel a už nebudu. Mathew Vaughn si řekl, že to zkusí sám jako režisér v žánru, který ovládá nejlíp. A on ho opravdu ovládá. Vaughn sice převzal Ritchieho styl vyprávění, ale tentokrát se pohybujeme v jiné společnosti. Craig zkrátka nemůže hrát "špinavého" Stathama a figuruje spíš jako elegán. Je prostě sexy a věřím mu to. Extázi není co příliš vyčítat. Je dramatičtější, uhlazenější, ale v jádru stále stejná britská gangsterka. Složitější je to, když se k ní divák dostane až po nakoukání všech Ritchieovek. Nejde totiž o nic převratného (ani Gentlemani nebyli), ale stále je to jedna velká zábava. Jen ať se tyhle filmy točí dál. Vytknul bych snad jen neustálý důraz na rychlé vyprávění, ve kterém je v komplikovaném ději mnoha postav těžší udržet orientaci. Na druhou stranu stejně jako Gentlemani a Podfuck to nutí k vícero zhlédnutí a krásně to uběhne. V rukou Američanů by se to proměnilo ve zbraň hromadně nudného ničení.
7/10
762532
Další film, který jsem dlouho přehlížel a už nebudu. Mathew Vaughn si řekl, že to zkusí sám jako režisér v žánru, který ovládá nejlíp. A on ho opravdu ovládá. Vaughn sice převzal Ritchieho styl vyprávění, ale tentokrát se pohybujeme v jiné společnosti. Craig zkrátka nemůže hrát "špinavého" Stathama a figuruje spíš jako elegán. Je prostě sexy a věřím mu to. [i]Extázi [/i]není co příliš vyčítat. Je dramatičtější, uhlazenější, ale v jádru stále stejná britská gangsterka. Složitější je to, když se k ní divák dostane až po nakoukání všech Ritchieovek. Nejde totiž o nic převratného (ani [i]Gentlemani [/i]nebyli), ale stále je to jedna velká zábava. Jen ať se tyhle filmy točí dál. Vytknul bych snad jen neustálý důraz na rychlé vyprávění, ve kterém je v komplikovaném ději mnoha postav těžší udržet orientaci. Na druhou stranu stejně jako [i]Gentlemani [/i]a [i]Podfuck [/i]to nutí k vícero zhlédnutí a krásně to uběhne. V rukou Američanů by se to proměnilo ve zbraň hromadně nudného ničení. [b]7/10[/b]
Po krk v extázi
5 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Minulý týden jsem poprvé viděl Tango a Cash - a to je krásně blbý, ne tak MA jako filmy s jcvd, ale jinak definice cheesy osmdesátek
762519
Minulý týden jsem poprvé viděl Tango a Cash - a to je krásně blbý, ne tak MA jako filmy s jcvd, ale jinak definice cheesy osmdesátek
762503
3 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Potom jednoznacne toto, ako maly som na tom strasne fical. A ma to uzasny 80kovy feeling.

Dokonca mam pocit, ze tu JVCD predviedol najviac vo svojej kariere.
762513
Potom jednoznacne [url=https://www.csfd.cz/film/16493-karate-tiger-1-neustupuj-nevzdavej-se/prehled/]toto[/url], ako maly som na tom strasne fical. A ma to uzasny 80kovy feeling. Dokonca mam pocit, ze tu JVCD predviedol najviac vo svojej kariere.
762503
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Co Americký ninja?;)
762511
Co Americký ninja?*;)*
762503
2 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se