reaguje na:
Gonzi
No samozřejmě. Což platí o jedničce, o dvojce imho ne, ta se na tom jen veze (pokud máme "kult" brát v nějakém silnějším významu a ne to vztáhnout tak či onak na většinu filmů) - ale ok, zřejmě to máte jinak. Je to pro vás absolutně milovaný film, jeden z nejlepších všech dob, který vás nějak zásadněji ovlivnil? (aka zdi polepené plakáty a ost sjíždím obden)
|
reagovat
|



