Ale bylo to super, protože Paul Walter Hauser a Sam Rockwell. Oba byli fantastičtí.
Příběh byl neskutečný, primární vinu samozřejmě nese FBI, ale fansinovali mne novináři. V podstatě beztrestně veřejně zlynčovali člověka. Rozhodně nejsem pro cenzuru médií, ale třeba teď vidíme, jak zbytečně přiživují koronavirovou paniku a nikdo to moc neřeší. Že kvůli tomu pak třeba umře člověk, který se bojí jít do nemocnice.....
Smutný příběh. Zaujalo mne, že se to točilo na stejném místě i ve stejný den jako ony klíčové události. A pobavil MOV, který ve filmu zakázal olympijské symboly.


8/10


