reaguje na:
jonnas
Paradoxně tu nostalgii zažívám až u nejnovější trilogie. Ty zestárlé postavy z původní trilogie mají v sobě tolik smutku a loučení, že mě to vždycky dojme. Je to asi tím, že původní trilogii a Skrytou hrozbu jsem poprvé viděl až v roce 2002 na ČT1 (s hrozným dabingem), kdy mi bylo sedmnáct let. Hvězdné války si tak nespojuji s dětstvím, ale s pozdním dospíváním. Lucasovu druhou trilogii jsem také docenil až na DVD a hlavně na Blu-ray nosičích. Proto teprve nejnovější trilogie je ta "moje".
|
reagovat
|





