
reaguje na:
TedGeorge
Tady se musím zastat Tonyho, ten Artuš je super. 

|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
Zase díky MZ youtube kanálu za doporučení 8/10
Fakt dějová událost srovnatelná s Endgame. Tohle tam teď střelit s 300 megovým rozpočtem a Abramsem by nemuselo v DCEU působit vůbec blbě.