
Se7en
Toto som videl dakedy daaavno na Markize, v sobotu vecer a musim sa priznat, uz som si to az tak nepamatal. Na netflixe to vyskocilo tak som si to dal na osviezenie. Kurva tak dobry film. Taketo uz sa netocia 

|
reagovat
|


Fakt dějová událost srovnatelná s Endgame. Tohle tam teď střelit s 300 megovým rozpočtem a Abramsem by nemuselo v DCEU působit vůbec blbě. 