reaguje na:
TrDLo
Mě na tom baví, že ten film vlastně skončí dost blbě a z hlavní postavy se stane solidní hajzl. Sám se baví ve svém sídle, se svojí novou babou a lidem despoticky zakáže se připojovat do iluzorního světa. V kterém sice žijou iluzorní život, ale aspoň nějakej život. Takhle se se musí velkou část týdne lopotit skutečným světem co je dost solidně v prdeli. Veškerý jeho a její ideály a svoboda pro ostatní...fuck you, teď to bude takhle a čau!
|
reagovat
|



