reaguje na:
Disketa1
Sorry, ale tie repliky sa nedaju povedat tak, aby nezneli “dětinsky a směšně”. Ani take herecke esa (vyjma Christensena) to nedali.
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
A jako tehdy třeba u Djanga, vylezl jsem ze sálu a nejradši bych dal piruetu zpátky, na druhou projekci. A po scéně 
