Ja Hereditary kvôli poslednej štvrtine neviem zniet (do vtedy velka pecka). Midsommar absolutna laskominka a jeden z top filmov roku. Tak trošku prr. Hereditary tým koncom zmenilo prakticky celkovo spôsob rozprávania oproti predchádzajúcej hodine a pol a pochopit som ho pochopil.
Oproti tomu Midsommar automaticky od začiatku nastavuje štýl a pravidlá a vie čo chce rozpráva a celý film iba pritvrdzuje a nanáša vrstvy. Sorry ale ako človek čo cez 7 rokov študoval dejiny umenia viem rozmýšlat nad vrstevnatým rozprávaním príbehu...
reaguje na:
MarvinP
|
reagovat
|





.. plus mě překvapily vážnější scény (děda a jeho poslední den), které do filmu s tak crazy zápletkou kupodivu sedly .. 10/10 