reaguje na:
pepo
Včera jsem zachytil jen chvilku v TV a tak nějak pořád nevím. Podle mě má Steven ve filmografii spoustu lepších kousků. Bridge of Spies je fajn, ale je na můj vkus je moc vyžehlenej, scénáristicky i vizuálně.
|
reagovat
|






... Ano, stojí za to.