reaguje na:
(=LIFTY=)
Vypnout mozek. To je jako kdyby někdo tleskal ve stoje tomu, že Voldemort natáhne bačkory už ve třetím filmu a další 5 dílů byl největším padouchem nedovtipný Malfoy. Já samozřejmě s vypnutím mozku nemám sebemenší problém, problém už mám s tím, že právě zábavnost GoT nikdy podobný aspekt neovlivňoval. A tak je finálním bossem přesluhující pološílená alkoholička, už to zkousávám. Rozbor bitvy Zimohradské tady link
|
reagovat
|



). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 