GoT
Tajně jsem doufal, že tuto bitvu živí prohrají, další díl banda přeživších bude utíkat na jih, v pátém díle Jamie zabije Cersei, a v posledním díle bude skutečná poslední bitva v Kings Landing proti Night Kingovi. Která by skončila jinak, než tradičním zabitím Night Kinga, čili poražením silou. Mezitím by totiž Bran koukal do minulosti, jak a proč se postavila Zeď, zjistí o White Walkerech víc a Jon jakožto vysvětlený Azor Ahai by s armádou mrtvých vyjednal příměří... nebo tak nějak. Tohle bylo soo underwhelming a pro GoT imho hodně netypické (tím, jak typické to bylo). Takže hlavní boss je teď Cersei a tedy "přízemní politika", no, aspoň máme další tři díly na nějaké překvapní. Soudit celý konec je zatím přece jen ještě brzo.
|
reagují:
connor
|
reagovat
|


Imho přirovnání k LOTRovské bitevní variaci v Bitvě bastardů je celkem trefné, obě epizody jsou stejně blbé, akorát tady na konci nepřiletěli orli/ rytíři z Údolí, 
9/10 a to ještě nejsem na konci 