reaguje na:
duro
Jo, je to lepší než první polovina série, ale pokud ti ani pátá epizoda nepřišla dobrá, tak to pro tebe asi nebude, no. Protože pátý díl je fakt strašná pecka.
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|

Bude to super, verím tomu.


