reaguje na:
Mr.FREAKE
Tuším po piatej časti som si povedal, že tento seriál vo svojom živote nepotrebujem. Začalo to byť potom nejaké extra dobré?
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
Je škoda že zrovna v době, kdy seriál konečně chytil druhý dech a je zase zábavný, už se na něj nikdo nedívá|
reagovat
|


|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|