reaguje na:
Mr.FREAKE
neviem čo to hovorí o mne, ale fakt, že ak sa to naozaj končí cliffhangerom pre mňa zabvilo akékoľvek nádeje, že si to pozriem...
|
reagují:
Mr.FREAKE
|
reagovat
|
) nebo třeba od druhého Dne nezávislosti. Must see! 10/10

