reaguje na:
zahron
Sdilim podobne pocity. Nastaveny styl vypraveni ve treti serii mne hodne vyhovuje a ano, druha sezona byla tak jak pises.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
hodně dobrý, jsem teda zaháknutej, rozhodně jde vidět způsob vyprávění z první sérky. 9/10
|
reagovat
|

|
reagovat
|
), Downton jako takovej... No a pak to přišlo - slzičky tekly, a to od nás obou.
) 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|