Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 28201 - 28220 Napsat příspěvek
na jednu hodinovou epizodu se divam hodiny dve. tak hutny ze mam furt prst na mezerniku. bavi me premyslet nad kazdou scenou. serial mad men je proste top. :)
692924
na jednu hodinovou epizodu se divam hodiny dve. tak hutny ze mam furt prst na mezerniku. bavi me premyslet nad kazdou scenou. serial mad men je proste top. *:)*
4 -2
reagovat
reaguje na: hroubek
Jsme dva a ja asi koncim
692872
Jsme dva a ja asi koncim
692870
0 0
reagovat

Castle Rock S01E01-04

Zatím lehké zklamání. Čekal jsem mnohem více. Atmosféru to má, ale tak nějak je mi všechno okolo jedno. A to by nemělo. Chybí tomu nějaký výrazný tah na bránu. Konec čtvrtého dílu se povedl, tak jsem zvědaví co bude dál. Zatím silných 6/10.
692870
Zatím lehké zklamání. Čekal jsem mnohem více. Atmosféru to má, ale tak nějak je mi všechno okolo jedno. A to by nemělo. Chybí tomu nějaký výrazný tah na bránu. Konec čtvrtého dílu se povedl, tak jsem zvědaví co bude dál. Zatím silných 6/10.
Castle Rock S01E01-04
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Who is America S01E04

Má to své momenty, ale druhý díl zůstává stále nepřekonán. 6-7/10
692869
Má to své momenty, ale druhý díl zůstává stále nepřekonán. 6-7/10
Who is America S01E04
0 0
reagovat

B99 S05

Konečně jsem to dokoukal, a jediné co mohu říci, že mě to stále baví. Postavy jsou parádní, vtipy opravdu vtipné a z mého pohledu jde o jeden z nejlepších komediálních seriálů současnosti. 8/10
692868
Konečně jsem to dokoukal, a jediné co mohu říci, že mě to stále baví. Postavy jsou parádní, vtipy opravdu vtipné a z mého pohledu jde o jeden z nejlepších komediálních seriálů současnosti. 8/10
B99 S05
1 0
reagovat
reaguje na: Sony
Sem to dokoukal a zas tak špatný to není, některý vtípky a nápady jsou good. Jen teda ten Tříska, ten mi nesedl víc jak April.
692847
Sem to dokoukal a zas tak špatný to není, některý vtípky a nápady jsou good. Jen teda ten Tříska, ten mi nesedl víc jak April.
692797
0 0
reagovat
reaguje na: Sony
WTF
692801
WTF
692797
0 0
reagovat
reaguje na: Vincent
WTF
692800
WTF
692772
0 0
reagovat

Zelvy Ninja 2018

Na youtube je prvni dil, ktery si muzete prehrat.

Tohle uz neni pro me :- Vudce smecky je Raph, k April se nebudu radsi ani vyjadrovat.

Jsem rad, ze jsem vyrostl v 90kach na tech nej zelvach, protoze tohle ani nevypada hezky.

Odkaz na prvni dil:
link
692797
Na youtube je prvni dil, ktery si muzete prehrat. Tohle uz neni pro me *:-* Vudce smecky je Raph, k April se nebudu radsi ani vyjadrovat. Jsem rad, ze jsem vyrostl v 90kach na tech nej zelvach, protoze tohle ani nevypada hezky. Odkaz na prvni dil: https://youtu.be/3X9LU0Lj2FA
Zelvy Ninja 2018
0 0
reagují: Godlike, Kostěj
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Pomohl, nalákala hlavně ta tajemná nečekaná pointa a souhlas dávající duro:D Na Gravity Falls zase nějaký Diego cosi...
692790
Pomohl, nalákala hlavně ta tajemná nečekaná pointa a souhlas dávající duro*:D* Na Gravity Falls zase nějaký Diego cosi...
692766
0 0
reagovat
Tahle debata mi pripomina "Taylor" z Billions. :o

link
692772
Tahle debata mi pripomina "Taylor" z Billions. *:o* https://www.refinery29.com/2017/02/142575/kate-dillon-billions-taylor-nonbinary-gender-identity-pronouns
0 -2
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Pomohl jsem s vyberem? link

Pokud jo, tak pristi zastavka Stella Blomkvist. Recka na TVZ uz brzy (napsal Spoonerovi pred mesicem :D )
692766
Pomohl jsem s vyberem? http://serial.tvzone.cz/zone-blanche/recenze/ Pokud jo, tak pristi zastavka Stella Blomkvist. Recka na TVZ uz brzy [i](napsal Spoonerovi pred mesicem :D )[/i]
692765
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Zone blanch

Ta atmosféra, ty lesy a konečně co díl, to případ serial... Chtěl jsem nějakou uvolňovacku, kde se budu moct soustředit jen na jeden díl a pak začne nový případ .. Gravity Falls nepočítám, to je pohadka:D
692765
Ta atmosféra, ty lesy a konečně co díl, to případ serial... Chtěl jsem nějakou uvolňovacku, kde se budu moct soustředit jen na jeden díl a pak začne nový případ .. Gravity Falls nepočítám, to je pohadka*:D*
Zone blanch
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Gender fluid herečka... No tyvole. :D
692752
Gender fluid herečka... No tyvole. *:D*
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Ty filmy mě skutečně bavili na vzdory výkonům jejich představitelů (John Wick 2 je samozřejmě čestná výjimka kde i herci byli víceméně super) z úplně jiných důvodů. :)

Máš pravdu, ten kontrast bude zajímavý a hlavně doufám, že Ruby bude dostatečně drsná a nekompromisní. Taky doufám, že se ve společném crossoveru s Melissou pořádně poperou. ;)
692749
Ty filmy mě skutečně bavili na vzdory výkonům jejich představitelů (John Wick 2 je samozřejmě čestná výjimka kde i herci byli víceméně super) z úplně jiných důvodů. *:)* Máš pravdu, ten kontrast bude zajímavý a hlavně doufám, že Ruby bude dostatečně drsná a nekompromisní. Taky doufám, že se ve společném crossoveru s Melissou pořádně poperou. *;)*
692737
0 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Sak aj ma to pobavilo :D
692744
Sak aj ma to pobavilo *:D*
692742
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Tak tý vole, to byla sranda.
692742
Tak tý vole, to byla sranda.
692741
0 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Godlike
Damy a disk prominou?!? Wtf :D:D:D zo sa ospravdlnujes ze sa ti paci zena? Skutocne? :D
692741
Damy a disk prominou?!? Wtf *:D**:D**:D* zo sa ospravdlnujes ze sa ti paci zena? Skutocne? *:D*
692739
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: do_Od
Jo, herecky se na ní moc těším, ale představy jsem hned dostal úplně jiný, dámy a Disk prominou. To je fakt nehorázně kontrastní kombíčko.:+
692739
Jo, herecky se na ní moc těším, ale představy jsem hned dostal úplně jiný, dámy a Disk prominou. To je fakt nehorázně kontrastní kombíčko.*:+*
692737
1 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: DarkSith
Ach ano, filmy známé pro herecké výkony svých představitelů. :D

V Orange is the New Black byla dost dobrá, lepší než v těch sračkách a Johnu Wickovi, co jsi vyjmenoval. Melissa je samozřejmě andílek, ale tohle je pořádnej ďábel, a na ten kontrast se už nemůžu dočkat. ;)
692737
Ach ano, filmy známé pro herecké výkony svých představitelů. *:D* V Orange is the New Black byla dost dobrá, lepší než v těch sračkách a Johnu Wickovi, co jsi vyjmenoval. Melissa je samozřejmě andílek, ale tohle je pořádnej ďábel, a na ten kontrast se už nemůžu dočkat. *;)*
692724
2 0
reagují: DarkSith, Godlike
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se