reaguje na:
kubqo
jo jo, dal jsem sem 3 příspěvky hysterko.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
BarryLyndon
|
reagovat
|
|
reagovat
|
), a pokud jsem se tak někdy náhodou choval, tak se dodatečně omlouvám. Znovu: odlišný názor je v pořádku, ale jde čistě o formu. 
|
reagovat
|
|
reagují:
BarryLyndon
|
reagovat
|
Kdybych se takhle choval k redakci nebo ke komukoli, tak by se to nikomu nelíbilo. Ale nedělám si naděje, že by tohle DarkSith pochopil. 
|
reagují:
BarryLyndon
|
reagovat
|

|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagují:
Sony
|
reagovat
|

|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|