Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 28521 - 28540 Napsat příspěvek
reaguje na: Godlike
Agents of S.H.I.E.L.D. - Je to pořád super. ;)
688695
Agents of S.H.I.E.L.D. - Je to pořád super. *;)*
688680
0 0
reagovat
reaguje na: Godlike
gratuluju...
kdyz jsem se vcera ptal na podobnou otazku, tak jsem pohorel...ja toho moc nevidel, ale takovy Ash vs Evil Dead je bomba! :D
688694
gratuluju... kdyz jsem se vcera ptal na podobnou otazku, tak jsem pohorel...ja toho moc nevidel, ale takovy Ash vs Evil Dead je bomba! *:D*
688680
0 0
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
:D:D Díky. Jo, na ten jsem zapomněl, píšu si.
688693
*:D**:D* Díky. Jo, na ten jsem zapomněl, píšu si.
688690
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Babylon Berlin

btw gratuluju, v diskuzi jsi sice pomalejší, ale evidentně snaha přepere všechno :+
688690
Babylon Berlin btw gratuluju, v diskuzi jsi sice pomalejší, ale evidentně snaha přepere všechno *:+*
688680
2 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: do_Od
To jsem vlastně taky viděl, protože jsi to tak hypoval (možná ne dokonce?). Myslím, že fakt, že jsem na to zapomněl, je nejlepší hodnocení toho seriálu.:D Mě to prostě nevzalo.
688687
To jsem vlastně taky viděl, protože jsi to tak hypoval (možná ne dokonce?). Myslím, že fakt, že jsem na to zapomněl, je nejlepší hodnocení toho seriálu.*:D* Mě to prostě nevzalo.
688683
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
The End of the F**** World - lebo to dáš za jedno nedeľné doobedie
688684
The End of the F**** World - lebo to dáš za jedno nedeľné doobedie
688680
3 -2
reagovat
reaguje na: Godlike
Altered Carbon
688683
Altered Carbon
688680
2 0
reagují: Godlike
reagovat
Konečně po státnicích, konečně Mgr. Otázka do pléna, kterou seriálovou novinkou / pokračováním roku 2018 mám začít? Neviděl jsem kvůli škole takřka nic, kromě Atlanty a Silicon Valley, které jsem jel jako krátké oddechovky.
688680
Konečně po státnicích, konečně Mgr. Otázka do pléna, kterou seriálovou novinkou / pokračováním roku 2018 mám začít? Neviděl jsem kvůli škole takřka nic, kromě Atlanty a Silicon Valley, které jsem jel jako krátké oddechovky.
5 0
reagovat
Dolores je jediná komu tam fandím. 
688645
Dolores je jediná komu tam fandím. 
1 -2
reagovat
reaguje na: okkac
Dolores má ale pravdu. Lidé jsou ti špatní a pokud výtvory chtějí přežít musí je zničit. ;)
688643
Dolores má ale pravdu. Lidé jsou ti špatní a pokud výtvory chtějí přežít musí je zničit. *;)*
688641
0 0
reagovat

Cobra Kai

To je tak moc dobrý :o
688642
To je tak moc dobrý *:o*
Cobra Kai
0 0
reagovat

Westworld S02

Poslední epizoda dost Lynchovska. To zas bude teorií a už mám pocit že tvůrci si hrají na chytré až moc jelikož v tom mám bordel. A jsem jediný komu Dolores přijde jako strašná p*ča a chtěl bych aby uz zhebla?? O to více nasere ten zvrat.
688641
Poslední epizoda dost Lynchovska. To zas bude teorií a už mám pocit že tvůrci si hrají na chytré až moc jelikož v tom mám bordel. A jsem jediný komu Dolores přijde jako strašná p*ča a chtěl bych aby uz zhebla?? O to více nasere ten zvrat.
Westworld S02
2 0
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: Vincent
Slušný, ale trochu mě se*e, že to teď vím, a hlavně teda, že to prozradili. :D 
688640
Slušný, ale trochu mě se*e, že to teď vím, a hlavně teda, že to prozradili. *:D* 
688636
0 0
reagovat
reaguje na: Vincent
To je pravda ale možná se bude odehrávat v průběhu událostí ze čtvrtých Avengers. Bylo by to určitě super. 
688637
To je pravda ale možná se bude odehrávat v průběhu událostí ze čtvrtých Avengers. Bylo by to určitě super. 
688615
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
link

Tady je to vysvetleny.

V podstate se to odehrava v budoucnosti, davno po udalostech 2. rady. Neni jasny jak se do takovy situace MiB dostal, ale rikaji, ze to je skutecnost, a ze je asi hybrid/host, a definujicim momentem pro nej je zastreleni vlastni dcery. Stejne jako pro staryho Delose to bylo setkani s Loganem u bazenu.
688636
https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/westworld-season-2-finale-post-credits-scene-explained-is-man-black-a-host-1122757 Tady je to vysvetleny. V podstate [spoiler]se to odehrava v budoucnosti, davno po udalostech 2. rady. Neni jasny jak se do takovy situace MiB dostal, ale rikaji, ze to je skutecnost, a ze je asi hybrid/host, a definujicim momentem pro nej je zastreleni vlastni dcery. Stejne jako pro staryho Delose to bylo setkani s Loganem u bazenu.[/spoiler]
688618
1 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: verbst
První řada byla super. Kéž by taková byla i ta druhá...
688622
První řada byla super. Kéž by taková byla i ta druhá...
688610
1 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
gais gais .. shut up .. shut up :D:D
688619
gais gais .. shut up .. shut up *:D**:D*
688618
0 0
reagovat

Westworld 2x10

Ta potitulková scéna? What the actual f*ck? :D 
688618
Ta potitulková scéna? What the actual f*ck? *:D* 
Westworld 2x10
3 0
reagují: Vincent, zahron
reagovat
reaguje na: DarkSith
Tusim, ze 6. rada se bude vysilat az po ctyrce Avengers, tak uz bude zase vsechno jinak.
688615
Tusim, ze 6. rada se bude vysilat az po ctyrce Avengers, tak uz bude zase vsechno jinak.
688613
0 0
reagují: DarkSith
reagovat

Agents of S.H.I.E.L.D. finále 5 série

Uznávám, že 5 série byla o něco slabší ale přesto měla svoje silné momenty a finálová epizoda se hodně povedla. Hlavně dvojce Fitz a Simmons nemá chybu, protože je to jednoznačně nejtragičtější současná seriálová milostná dvojce a zároveň určitě nejlepší. Ti dva prostě nemají chvilku klidu a stále je něco rozděluje. To co se ve finále stalo Fitzovi jsem vážně nečekal a dostalo mě víc než cokoliv ve druhé sérii Westwordu. Bude zajímavé jak si s tím v té nové poradí, protože jejich vnuk z budoucnosti Deke jistě neřekl poslední slovo. 
Linka Daisy a Coulsona mě také bavila a osobně si myslím, že hned na začátku zkrácené šesté řady, která podle mě bude definitivně poslední nějak zabrání jeho smrti, do které mu teď má zbývat jen pár dnů. Zápletka s gravitoniem byla zakončena relativně slušně, takže je otázka jestli se na šesté řadě nějak odrazí události z Avengers. 
688613
Uznávám, že 5 série byla o něco slabší ale přesto měla svoje silné momenty a finálová epizoda se hodně povedla. Hlavně dvojce Fitz a Simmons nemá chybu, protože je to jednoznačně nejtragičtější současná seriálová milostná dvojce a zároveň určitě nejlepší. Ti dva prostě nemají chvilku klidu a stále je něco rozděluje. [spoiler]To co se ve finále stalo Fitzovi jsem vážně nečekal a dostalo mě víc než cokoliv ve druhé sérii Westwordu. Bude zajímavé jak si s tím v té nové poradí, protože jejich vnuk z budoucnosti Deke jistě neřekl poslední slovo.[/spoiler]  Linka Daisy a Coulsona mě také bavila a osobně si myslím, že hned na začátku zkrácené šesté řady, která podle mě bude definitivně poslední [spoiler]nějak zabrání jeho smrti, do které mu teď má zbývat jen pár dnů. [/spoiler]Zápletka s gravitoniem byla zakončena relativně slušně, takže je otázka jestli se na šesté řadě nějak odrazí události z Avengers. 
Agents of S.H.I.E.L.D. finále 5 série
0 0
reagují: Vincent
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se