Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 28561 - 28580 Napsat příspěvek

Peaky Blinders S03

Fucking WHAT? :o
688476
Fucking [b]WHAT[/b]? *:o*
Peaky Blinders S03
4 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: TedGeorge
nedavno sem si podruhy dal hell or high water (95%) a to je tak kurevsky dobry ale na yellowstone chut moc nemam.
688298
nedavno sem si podruhy dal hell or high water (95%) a to je tak kurevsky dobry ale na yellowstone chut moc nemam.
688264
4 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Před chvílí jsem dokoukal a jako... čekal jsem víc. Na hodinu a půl se tam toho stane fakt málo a je to takový utahaný, vždyť by za tu dobu měl jít odvyprávět nosnej celovečerák. Nemá to napětí a vůbec tah na branku jeho filmů, je to jako kdybys natočil první třetinu nějakýho jeho scénáře třetinovou rychlostí. Herci mě taky moc neoslnili, navíc to bylo i docela předvídatelný... no nevím, nadšenej nejsem. Má to tu jeho zemitost a na tv projekt luxusní měřítko, ale do budoucna teda doufám, že to začne bejt osobnější, napínavější a vůbec něčím výjimečný. Třeba Godless oproti tomu bylo o dva levely jinde ?)
688266
Před chvílí jsem dokoukal a jako... čekal jsem víc. Na hodinu a půl se tam toho stane fakt málo a je to takový utahaný, vždyť by za tu dobu měl jít odvyprávět nosnej celovečerák. Nemá to napětí a vůbec tah na branku jeho filmů, je to jako kdybys natočil první třetinu nějakýho jeho scénáře třetinovou rychlostí. Herci mě taky moc neoslnili, navíc to bylo i docela předvídatelný... no nevím, nadšenej nejsem. Má to tu jeho zemitost a na tv projekt luxusní měřítko, ale do budoucna teda doufám, že to začne bejt osobnější, napínavější a vůbec něčím výjimečný. Třeba Godless oproti tomu bylo o dva levely jinde *?)*
688264
0 0
reagovat

Yellowstone 1x01

První díl za mnou a... dobrý. Má to koule, Sheridan je z toho chvílema cítit na sto honů (značkování v přívěsu) a celý to má skvělou atmosféru.
Nejvýraznější kupodivu není Kevin Costner jako ostrej ranger, ale spíš
Kelly Reilly, která si pro sebe krade úplně každou scénu. Akorát se
trochu bojím, jak to Sheridan do dalších dílů ukočíruje. Pilot měl
hodinu a půl a načlo se toho vážně hodně. Jako kdybych sledoval Wind
River mixnutý s Kmotrem a pocukrovaný Zaklínačem koní. Chutná mi to, ale
fakt doufám, že to bude mít nějakej větší smysl. P.S. Dallas? Ani
náhodou, tady se střílí do bezbranejch indiánů a pak se souloží s jejich
sestrami.
688264
První díl za mnou a... dobrý. Má to koule, Sheridan je z toho chvílema cítit na sto honů (značkování v přívěsu) a celý to má skvělou atmosféru. Nejvýraznější kupodivu není Kevin Costner jako ostrej ranger, ale spíš Kelly Reilly, která si pro sebe krade úplně každou scénu. Akorát se trochu bojím, jak to Sheridan do dalších dílů ukočíruje. Pilot měl hodinu a půl a načlo se toho vážně hodně. Jako kdybych sledoval Wind River mixnutý s Kmotrem a pocukrovaný Zaklínačem koní. Chutná mi to, ale fakt doufám, že to bude mít nějakej větší smysl. P.S. Dallas? Ani náhodou, tady se střílí do bezbranejch indiánů a pak se souloží s jejich sestrami.
Yellowstone 1x01
1 0
reagují: do_Od, GuidoA., KarelR
reagovat
Na TVZone me vysla recka na peckovni Zone Blanche, tak mrknete link
688176
Na TVZone me vysla recka na peckovni Zone Blanche, tak mrknete http://serial.tvzone.cz/zone-blanche/recenze/
5 -1
reagovat

The Americans

Som v polovici 4tej sezony a konecne to nabera grady. Prva seria super 9/10, druha a tretia seria slabsia. 
688159
Som v polovici 4tej sezony a konecne to nabera grady. Prva seria super 9/10, druha a tretia seria slabsia. 
The Americans
0 0
reagovat

New Girl S07

Buď to měly udělat plnohodnotnou řadu, a nebo šestou řadu zakončit ještě lépe. Těch osm epizod je fakt málo, a trvá tak dvě tři epizody, než se to pořádně srovná. A zamrzí to právě o to více, jelikož poslední dvě epizody jsou opět výborné, a znovu mě dokazují, že mě tahle parta kolem Zooey Deschanel bude chybět. 7/10
688020
Buď to měly udělat plnohodnotnou řadu, a nebo šestou řadu zakončit ještě lépe. Těch osm epizod je fakt málo, a trvá tak dvě tři epizody, než se to pořádně srovná. A zamrzí to právě o to více, jelikož poslední dvě epizody jsou opět výborné, a znovu mě dokazují, že mě tahle parta kolem Zooey Deschanel bude chybět. 7/10
New Girl S07
2 0
reagovat

Archer S09

Zklamání. Čekal jsem více a potenciál byl taky někde jinde. Nevyužité postavy, nevyužitý ostrov, a taky to nemá tolik zábavných momentů. Škoda. 6/10
688019
Zklamání. Čekal jsem více a potenciál byl taky někde jinde. Nevyužité postavy, nevyužitý ostrov, a taky to nemá tolik zábavných momentů. Škoda. 6/10
Archer S09
1 0
reagovat

Atlanta S02

Super. Moc. Dlouho mě žádnej seroš nikdy tak netrápil koncem řady.
687959
Super. Moc. Dlouho mě žádnej seroš nikdy tak netrápil koncem řady.
Atlanta S02
6 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
:+
Galactica měla lepší 8):D:D
687828
*:+* Galactica měla lepší *8)**:D**:D*
687826
2 0
reagovat
687826
[url=https://www.youtube.com/watch?v=w7KFfbjg3Iw]Před 28 lety byl odvysílán největší cliffhanger v televizní historii[/url]
3 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: do_Od
To zabití dcery mě dost překvapilo a nevěřil jsem, že to vážně udělá. Otázka je čím seriál ještě může překvapit. Moc nevěřím, že se výtvory dostanou z parku. Těším se na konfrontaci Dolores a Williama. ;) 
687806
[spoiler]To zabití dcery mě dost překvapilo a nevěřil jsem, že to vážně udělá. [/spoiler]Otázka je čím seriál ještě může překvapit. Moc nevěřím, že se výtvory dostanou z parku. Těším se na konfrontaci Dolores a Williama. *;)* 
687789
0 0
reagovat
Westworld nema konkurenci! Nejlepsi serial na televiznich obrazovkach momentalne! Vcerejsi epizoda bylo jedno velky wow za druhym! :+
687799
Westworld nema konkurenci! Nejlepsi serial na televiznich obrazovkach momentalne! Vcerejsi epizoda bylo jedno velky wow za druhym! *:+*
2 -6
reagovat

Westworld 2x09

What the fuck?

Celá ta linka v domě boží, Ford s Maeve boží, zabití dcery... no, to už tak boží nebylo (nejlepší nová postava), ale i tak mě to zatraceně ohromilo, konec ale zase boží, a ukázka na desátou epizodu nejbožštější. Je to jiný než v první sérii, bohatší, ambicióznější na vyprávění, a ne vždycky to funguje (minule mě to s indiánem moc nevzalo), ale jinak fakt geniální druhá řada, a to i na poměry toho, co HBO běžně předvádí. :+
687789
What the fuck? [spoiler]Celá ta linka v domě boží, Ford s Maeve boží, zabití dcery... no, to už tak boží nebylo (nejlepší nová postava), ale i tak mě to zatraceně ohromilo, konec ale zase boží, a ukázka na desátou epizodu nejbožštější.[/spoiler] Je to jiný než v první sérii, bohatší, ambicióznější na vyprávění, a ne vždycky to funguje (minule mě to s indiánem moc nevzalo), ale jinak fakt geniální druhá řada, a to i na poměry toho, co HBO běžně předvádí. *:+*
Westworld 2x09
4 -1
reagují: DarkSith
reagovat
Ještě jsem neviděl ani díl, ale prý je naprosto výborný německý You are Wanted od Amazonu.
687705
Ještě jsem neviděl ani díl, ale prý je naprosto výborný německý You are Wanted od Amazonu.
0 0
reagovat
reaguje na: Vincent
Dreamland byl v pohodě. Danger Island mě přijde takový nevytěžený. Čekal jsem rozhodně více. Jinak taky bych bral aby se vrátil starý dobrý Archer.
687374
Dreamland byl v pohodě. Danger Island mě přijde takový nevytěžený. Čekal jsem rozhodně více. Jinak taky bych bral aby se vrátil starý dobrý Archer.
687367
2 0
reagovat
reaguje na: Vincent
Btw, i když je sledovanost poslední sezóny - jak jsem postoval - bídná - desátá řada nemusí být konečná!
687369
Btw, i když je sledovanost poslední sezóny - jak jsem postoval - bídná - [url=https://www.edna.cz/archer/novinky/desata-rada-nemusi-byt-posledni-pripousti-tvurce-archera/]desátá řada nemusí být konečná![/url]
687367
0 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Dreamland a Danger Island zdaleka nejhorsi rady. Uz i ta sedma smrdela, jak se to snazilo hrat na retro notu v Hollywoodu :-
687367
Dreamland a Danger Island zdaleka nejhorsi rady. Uz i ta sedma smrdela, jak se to snazilo hrat na retro notu v Hollywoodu *:-*
687359
1 0
reagují: hroubek, Jamajcan
reagovat

Archer (2009)

687359
[url=https://www.edna.cz/archer/novinky/od-desiti-k-peti-sledovanost-archera-od-ctvrte-rady-porad-klesa/]Sledovanost Archera[/url]
Archer (2009)
0 0
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Vincent

Archer (2009)

Já musím prvně zkouknout ještě 8. sezónu, mám resty. ;)
687357
Já musím prvně zkouknout ještě 8. sezónu, mám resty. *;)*
Archer (2009)
687356
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se