Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 29141 - 29160 Napsat příspěvek

studo

Nedávno jsem dal první dvě série a je to výborný (Eliza Coupe je bohyně a měla by mít daleko víc rolí). Teď čekám na konec třetí, abych jí dal celou, a jestli bude taky super, odpustím Reitmanovi flákání kina :)
661680
Nedávno jsem dal první dvě série a je to výborný (Eliza Coupe je bohyně a měla by mít daleko víc rolí). Teď čekám na konec třetí, abych jí dal celou, a jestli bude taky super, odpustím Reitmanovi flákání kina *:)*
studo
0 0
reagovat

Casual s03

Akurár som načal tretiu sériu, úplne som zabudol, že už to vychádza v máji a vrátilo sa to v plnej sile. Kro rád trochu praštenej komédie o súrodencoch a ich vzťahoch tak tu určite netrafí vedľa :+
661677
Akurár som načal tretiu sériu, úplne som zabudol, že už to vychádza v máji a vrátilo sa to v plnej sile. Kro rád trochu praštenej komédie o súrodencoch a ich vzťahoch tak tu určite netrafí vedľa *:+*
Casual s03
0 0
reagovat

Zahron

Gypsy neni spatny... videli jsme 3 dily a celkem nas zajima jak to dal dopadne :)
661673
Gypsy neni spatny... videli jsme 3 dily a celkem nas zajima jak to dal dopadne *:)*
Zahron
0 0
reagovat
Tak to je přijatelnějí možnost...
661672
Tak to je přijatelnějí možnost...
0 0
reagovat

Godlike

Vítej do klubu. Jsem v něm já, KarelR a taky jeho přítelkyně. :D Jo, je to lucker.
661669
Vítej do klubu. Jsem v něm já, KarelR a taky jeho přítelkyně. *:D* Jo, je to lucker.
Godlike
0 0
reagovat

Axis

Stačí když se budou mít rádi a bude to mezi nimi jiskřit. A k potomkovy by jim mohla pomoct nějaká čarodějnice;)
661668
Stačí když se budou mít rádi a bude to mezi nimi jiskřit. A k potomkovy by jim mohla pomoct nějaká [url=http://awoiaf.westeros.org/images/thumb/f/f5/Melisandre_GOT.jpg/300px-Melisandre_GOT.jpg]čarodějnice[/url]. *;)*
Axis
0 0
reagovat

Netflix continues

Master of Noone
mám jen jednu otázku ... bude to i vtipný nebo jenom praštenej Aziz Ansari a jeho stupidní humor ?

Bloodline
zatím jsem viděl jen pilot, pak jsem to utnul, protože mě pilot dostatečně nenavnadil ... vypadá to jako taková budovačka dramatu, ale něják jsem nebyl přesvědčenej že chci zjistit co se tý rodině stalo. Jsou mi celkem ukradený ... dá mi někdo důvod pokračovat ?

Love
První díl docela nic moc, vadí mě teň hlavní mužskej ňouma, Britta je docela ... no asi Britta #sixseasonsandmovie

Gypsy
hele ... Naomi mám strašně rád, fakt že jo, a asi nikomu nemusím vysvětlovat že je to prvotřídní herečka, ale 50 minut psychologickýho dramatu na téma proč je svět barevnej a stává se ze mě bi, si kvůli ní teda rozhodně pouštět nebudu.

Friends from College

Už jen fakt že jsem viděl 4 díly a asi budu pokračovat značí teda nadprůměr, navíc těch 30min se dá přeží teda ... po 4 dílech teda asi 6/10.

The 100
sračka

Under the Dome
První sérka je docela fajn, takový městský klišé s trochou béčkových herců v čele s podržtaškou Heisenbergova švagra, na poměry má ten seriál docela zajímavý kill count, to je asi tak vše .... počátkem druhé série, kdy teda tam museli narvat nějáký nový postavy aby se doplnili řady jsem to teda vzdal ... docela fakt peklo. 5/10

Každopádně totálně to u mě vyhrála Britt Robertson, žívá energická sexy holčina, která do toho dávala úplně všechno až jsem si říkal že by určitě utáhla hlavní roli, a hle ..

Girlboss
Dokážu si představit i lidi kterým to nesedne, ale hlavní postava je totálně šáhlá a tak střelená, že mě to vyloženě fakt baví sledovat. Hlavní postava Sophia tvoří více než 90% takže jak někomu nesedne hl. role tak asi nedoporučuju. za mě zatím 8/10 nejen za velmi skvělou Britt.
661667
[b]Master of Noone[/b] mám jen jednu otázku ... bude to i vtipný nebo jenom praštenej Aziz Ansari a jeho stupidní humor ? [b]Bloodline[/b] zatím jsem viděl jen pilot, pak jsem to utnul, protože mě pilot dostatečně nenavnadil ... vypadá to jako taková budovačka dramatu, ale něják jsem nebyl přesvědčenej že chci zjistit co se tý rodině stalo. Jsou mi celkem ukradený ... dá mi někdo důvod pokračovat ? [b]Love[/b] První díl docela nic moc, vadí mě teň hlavní mužskej ňouma, Britta je docela ... no asi Britta #sixseasonsandmovie [b]Gypsy[/b] hele ... Naomi mám strašně rád, fakt že jo, a asi nikomu nemusím vysvětlovat že je to prvotřídní herečka, ale 50 minut psychologickýho dramatu na téma proč je svět barevnej a stává se ze mě bi, si kvůli ní teda rozhodně pouštět nebudu. [b] Friends from College[/b] Už jen fakt že jsem viděl 4 díly a asi budu pokračovat značí teda nadprůměr, navíc těch 30min se dá přeží teda ... po 4 dílech teda asi [b]6/10[/b]. [b]The 100[/b] sračka [b]Under the Dome[/b] První sérka je docela fajn, takový městský klišé s trochou béčkových herců v čele s podržtaškou Heisenbergova švagra, na poměry má ten seriál docela zajímavý kill count, to je asi tak vše .... počátkem druhé série, kdy teda tam museli narvat nějáký nový postavy aby se doplnili řady jsem to teda vzdal ... docela fakt peklo. [b]5/10[/b] Každopádně totálně to u mě vyhrála [url=https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/c9/a4/9f/c9a49f1ef9b88eb75d87720c6a3361cf--hair-colorist-britt-robertson-hair.jpg]Britt Robertson[/url], žívá energická sexy holčina, která do toho dávala úplně všechno až jsem si říkal že by určitě utáhla hlavní roli, a hle .. [b]Girlboss[/b] Dokážu si představit i lidi kterým to nesedne, ale hlavní postava je totálně šáhlá a tak střelená, že mě to vyloženě fakt baví sledovat. Hlavní postava Sophia tvoří více než 90% takže jak někomu nesedne hl. role tak asi nedoporučuju. za mě zatím [b]8/10[/b] nejen za velmi skvělou [url=http://cdn02.cdn.justjaredjr.com/wp-content/uploads/headlines/2017/06/girlboss-canceled2.jpg]Britt[/url].
Netflix continues
0 0
reagovat

Lifty

Trailery a nějakej youtube zmrd ukázal fotku z placu, jak je táhne Přístavištěm
661665
[spoiler]Trailery a nějakej youtube zmrd ukázal fotku z placu, jak je táhne Přístavištěm[/spoiler]
Lifty
0 0
reagovat

Lifty

budu to tie Snakes 3 sestry :)
661664
[spoiler]budu to tie Snakes 3 sestry :)[/spoiler]
Lifty
0 0
reagovat

DarkSith

Stejně je neplodná tak co z toho....
661663
Stejně je neplodná tak co z toho....
DarkSith
0 0
reagovat

Master of None Season 2

Konečně jsem se k tomu dostal. Proč si to dělám. Miluju Franscescu.:D
661662
Konečně jsem se k tomu dostal. Proč si to dělám. Miluju Franscescu.*:D*
Master of None Season 2
0 0
reagovat

GoT

První díl byl super. Už se těším až se Jon dozví kde má těžit dračí sklo a narazí tam na Daenerys.  ;)
661661
První díl byl super. [spoiler]Už se těším až se Jon dozví kde má těžit dračí sklo a narazí tam na [url=http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Daenerys_Targaryen]Daenerys[/url].  [/spoiler]*;)*
GoT
0 0
reagovat

LIFTY

draci
661660
[spoiler]draci[/spoiler]
LIFTY
0 0
reagovat

Lifty

theon a Yara. 
661659
[spoiler]theon a Yara. [/spoiler]
Lifty
0 0
reagovat

Hra o trůny

Parádní rozjezd. :+
661658
Parádní rozjezd. *:+*
Hra o trůny
0 0
reagovat

GoT

Mam strach, ze ten Euronuv dar bude Tyrionova hlava... 
661653
[spoiler]Mam strach, ze ten Euronuv dar bude Tyrionova hlava... [/spoiler]
GoT
0 0
reagovat
A Keanu.

Já bych Bonda Elbovi taky s radostí dal - jestli by to nějakej černoch ustál se ctí,  tak on. A nemusel bych číst hysterický SJWs, jak vyvádí kvůli tomu, že s tím má někdo problém - z těch blitek pod dnešním komentářem Guardianu (na téma Dr. Who) jsem se málem osypal.

I když na druhou stranu, oni si zas najdou k ukazování na ostatní nějakou jinou záminku.
661644
A Keanu. Já bych Bonda Elbovi taky s radostí dal - jestli by to nějakej černoch ustál se ctí,  tak on. A nemusel bych číst hysterický SJWs, jak vyvádí kvůli tomu, že s tím má někdo problém - z těch blitek pod dnešním komentářem Guardianu (na téma Dr. Who) jsem se málem osypal. I když na druhou stranu, oni si zas najdou k ukazování na ostatní nějakou jinou záminku.
0 0
reagovat

Axis

cernosi, Tom Cruise a Avril Lavigne nestarnu
661643
cernosi, Tom Cruise a Avril Lavigne nestarnu
Axis
0 0
reagovat

studo

Byl by supr, ale je už na Bonda starý, furt musíš počítat s tím že herce smlouva uvrtá na dalších cca 5 filmů a to by už asi Elba nedal. 
661641
Byl by supr, ale je už na Bonda starý, furt musíš počítat s tím že herce smlouva uvrtá na dalších cca 5 filmů a to by už asi Elba nedal. 
studo
0 0
reagovat
Podla mna by bol Elba super Bond, ma na to aj herecky aj fyzicky aj charizmou. A duplom by som mu to dal len preto, aby roztrhlo tych ludi co by neprekusli cierneho Bonda. Vymyslena knizna postava a ludia sa idu pozabijat pomaly kvoli tomu kto ho hra... Stacilo by aby toho noveho Bonda natocil Nolan, spravil z toho pecku peciek a kazdy by zacal Elbu uctievat... podobne ako blondaka Craiga...

tieto genderove a farebne hejty idu strasne mimo mna, tolko inych veci pre ktore sa oplati nieco napisat ci raisnut issue a ludia namiesto toho stracaju cas hovadinami..jak ja...

anyway GoT bol paradny, Richieho montaz s hovnami a polievkami a miskami bol top. Hned prva scena po 3 sekundach viete co sa stane, ale aj tak sa clovek teteli blahom ako maly chlapec :D
661639
Podla mna by bol Elba super Bond, ma na to aj herecky aj fyzicky aj charizmou. A duplom by som mu to dal len preto, aby roztrhlo tych ludi co by neprekusli cierneho Bonda. Vymyslena knizna postava a ludia sa idu pozabijat pomaly kvoli tomu kto ho hra... Stacilo by aby toho noveho Bonda natocil Nolan, spravil z toho pecku peciek a kazdy by zacal Elbu uctievat... podobne ako blondaka Craiga... tieto genderove a farebne hejty idu strasne mimo mna, tolko inych veci pre ktore sa oplati nieco napisat ci raisnut issue a ludia namiesto toho stracaju cas hovadinami..jak ja... anyway GoT bol paradny, Richieho montaz s hovnami a polievkami a miskami bol top. Hned prva scena po 3 sekundach viete co sa stane, ale aj tak sa clovek teteli blahom ako maly chlapec *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2025.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se