Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 28581 - 28600 Napsat příspěvek
reaguje na: Jamajcan
Sleduju, ale nejak me to moc nebavi.. Chtel bych, aby pokracovala normalni linie a ne tyhle vymysleny sezony ?)
687356
Sleduju, ale nejak me to moc nebavi.. Chtel bych, aby pokracovala normalni linie a ne tyhle vymysleny sezony *?)*
687354
2 0
reagují: Jamajcan
reagovat

Archer (2009)

Sleduje tady někdo Archera, a viděli jste už celou 9.tou sezónu?
687354
Sleduje tady někdo Archera, a viděli jste už celou 9.tou sezónu?
Archer (2009)
0 0
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Godlike
Jedna z nejlepších epizod čehokoliv. Fakt mistrovství v napětí a brilantních paralelách s Michaelem Jacksonem. 
687337
Jedna z nejlepších epizod čehokoliv. Fakt mistrovství v napětí a brilantních paralelách s [spoiler]Michaelem Jacksonem. [/spoiler]
687257
0 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Rozhodne je lepsi si sehnat komiks a pak uz te zadny serial zajimat nebude...
687310
Rozhodne je lepsi si sehnat komiks a pak uz te zadny serial zajimat nebude...
687262
2 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Ne, skoro každej díl sem přeskakoval a demence scénáře dosáhla vrcholu
687302
Ne, skoro každej díl sem přeskakoval a demence scénáře dosáhla vrcholu
687262
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Yep. :D
687263
Yep. *:D*
687257
0 0
reagovat

THE WALKING DEAD

Vyplatí se stále sledovat TWD 8. sezónu?
687262
Vyplatí se stále sledovat TWD 8. sezónu?
THE WALKING DEAD
1 -4
reagují: (=LIFTY=), Muf
reagovat
reaguje na: duro
Enjoy a po pulce zaverecnyho dilu sem napis :D
687260
Enjoy a po pulce zaverecnyho dilu sem napis *:D*
687243
0 0
reagovat

Atlanta S02E06

Dohánim. Ty vole.:o:+
687257
Dohánim. Ty vole.*:o**:+*
Atlanta S02E06
0 0
reagují: Phil cze, Memphis
reagovat
reaguje na: duro
:D 
687253
*:D* 
687244
0 -1
reagovat

Westworld s02e08

Nemôžem si pomôcť, ale príbeh toho Indiána je možno to najlepšie, čo ten seriál zatiaľ ponúkol. Nielen v tejto sezóne. To, ako tam je prepojená mytológia seriálu a indiánske mýty, je scenáristické blaho. Plus tam fungujú emócie. Som rád, že som pretrpel mizernú prvú polovicu sezóny.
687244
Nemôžem si pomôcť, ale príbeh toho Indiána je možno to najlepšie, čo ten seriál zatiaľ ponúkol. Nielen v tejto sezóne. To, ako tam je prepojená mytológia seriálu a indiánske mýty, je scenáristické blaho. Plus tam fungujú emócie. Som rád, že som pretrpel mizernú prvú polovicu sezóny.
Westworld s02e08
4 0
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Finále som ešte nevidel. :) Dávkujem pomaly, lebo je to lahoda. Ale zatiaľ nič divné netuším. 
687243
Finále som ešte nevidel. :) Dávkujem pomaly, lebo je to lahoda. Ale zatiaľ nič divné netuším. 
687108
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Sigi

Imho je to lepsi. Odrizle francuzske mestecko uprostred lesu. Pohresovane osoby, vrazdy, mysterium, trochu nadprirozeno, zamereno na malou policejni stanici a cool majorku.

Osm dilu, kazdej cca 50 minutek, odsouhlasena druha sezona.
687182
Imho je to lepsi. Odrizle francuzske mestecko uprostred lesu. Pohresovane osoby, vrazdy, mysterium, trochu nadprirozeno, zamereno na malou policejni stanici a cool majorku. Osm dilu, kazdej cca 50 minutek, odsouhlasena druha sezona.
Sigi
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
O co go? Jen tak zběžně prosím .. jestli to bude můj šálek kávy. Duro myslím psal, že to je něco jako francouzští Les Revenants? Nebo si to s něčím pletu :)
687180
O co go? Jen tak zběžně prosím .. jestli to bude můj šálek kávy. Duro myslím psal, že to je něco jako francouzští Les Revenants? Nebo si to s něčím pletu *:)*
687107
0 0
reagovat

Fresh meat

Docela fajn britcom o partě vysokoškoláků :+
687115
Docela fajn britcom o partě vysokoškoláků *:+*
Fresh meat
1 0
reagovat
A duro, jako profik pisici, ehm, "detektivne", nerikej mi, ze si tusil :D

Ani hovno :D
687108
A duro, jako profik pisici, ehm, "detektivne", nerikej mi, ze si tusil *:D* Ani hovno *:D*
0 0
reagují: duro
reagovat

Zone Blanche

Dokoukal sem to a.... Jedno z nejvic sokujicich serialovejch (a vlastne i filmovejch) odhaleni vubec? No ty vole.

Neodhadnete to, i kdyz od zacatku budete vedet ze neco mate odhadnout :D

8-9/10
687107
Dokoukal sem to a.... Jedno z nejvic sokujicich serialovejch (a vlastne i filmovejch) odhaleni vubec? No ty vole. Neodhadnete to, i kdyz od zacatku budete vedet ze neco mate odhadnout :D 8-9/10
Zone Blanche
0 0
reagují: Sigi
reagovat
reaguje na: DarkSith
Hele, produkuje to Cival, tak bacha. ;):D
687104
Hele, produkuje to Cival, tak bacha. *;)**:D*
687102
0 -9
reagovat
reaguje na: do_Od
viděl, ale zaručeně jsem se na to nedíval kvůli týhle "čuchtě" :D
687103
viděl, ale zaručeně jsem se na to nedíval kvůli týhle "čuchtě" *:D*
687098
0 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ten pořad je stupidní propaganda. :-
687102
Ten pořad je stupidní propaganda. *:-*
687000
6 -2
reagují: Disketa1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se