reaguje na:
zahron
tys asi neviděl Banshee, viď?
|
reagují:
zahron
|
reagovat
|
Krome Lili to ale celkove bylo dobry. Urcite na to koukni, prece jen tech epizod neni tolik.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
MarvinP
|
reagovat
|
|
reagovat
|