Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 29121 - 29140 Napsat příspěvek
reaguje na: BarryLyndon
sem psal ze to jediny co by ten serial mohlo udelat zajimavym je posadit na reziserskou sesli guye maddina ;) jinak trapny vochcavacky ze radikalnejsi vojebe radikalniho me fakt nudej k smrti. 
679406
sem psal ze to jediny co by ten serial mohlo udelat zajimavym je posadit na reziserskou sesli guye maddina *;)* jinak trapny vochcavacky ze radikalnejsi vojebe radikalniho me fakt nudej k smrti. 
679404
0 -2
reagovat
reaguje na: GuidoA.
No zrovna tobě bych čekal, že se tyhle avantgardní píčoviny, kterýma je to protkané, budou líbit. :) link
679404
No zrovna tobě bych čekal, že se tyhle avantgardní píčoviny, kterýma je to protkané, budou líbit. *:)* https://www.youtube.com/watch?v=QEFdrQcrjTU 
679401
2 0
reagují: GuidoA.
reagovat
babylon berlin, rim, gamorra je ten nejcistejsi prumer co existuje. to zas ten westworld je aspon lehkej nadprumer.
679401
babylon berlin, rim, gamorra je ten nejcistejsi prumer co existuje. to zas ten westworld je aspon lehkej nadprumer.
2 -3
reagují: BarryLyndon
reagovat
reaguje na: Sam.Vimes
Nemám problém přiznat, že to platí i opačně. :D

Westworld je přehypeovanej a zdaleka ne tak chytrej, jak by chtěl bejt. Ke konci sezony už mě mimo Hopkinsovu linku dost nudil. Nicméně tyhle Nolanovky fungujou líp přes více sezon, viz třeba Person of Interest, takže tomu asi ještě dám šanci.
679399
Nemám problém přiznat, že to platí i opačně. *:D* Westworld je přehypeovanej a zdaleka ne tak chytrej, jak by chtěl bejt. Ke konci sezony už mě mimo Hopkinsovu linku dost nudil. Nicméně tyhle Nolanovky fungujou líp přes více sezon, viz třeba Person of Interest, takže tomu asi ještě dám šanci.
679395
2 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Babylon Berlin, seriál uplně jiné úrovně než WestWorld. 

Z hlavy nevím Řím, Narcos, Gamorra, Peaky Blinders...
679397
Babylon Berlin, seriál uplně jiné úrovně než WestWorld.  Z hlavy nevím Řím, Narcos, Gamorra, Peaky Blinders...
679384
1 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
"Konkrétně Westworld strká do kapsy hodně seriálů."
jj, taky si myslím že Westworld strká do kapsy spoustu seriálů.
Tady tě čeština zradila :))
679395
"Konkrétně Westworld strká do kapsy hodně seriálů." jj, taky si myslím že Westworld strká do kapsy spoustu seriálů. Tady tě čeština zradila *:))*
679388
5 0
reagují: Memphis
reagovat
A teď tu o Karkulce :)
679394
A teď tu o Karkulce *:)*
2 -2
reagovat
reaguje na: Gonzi
Konkrétně Westworld strká do kapsy hodně seriálů. V tomhle jsem s BarryLyndonem.
679388
Konkrétně Westworld strká do kapsy hodně seriálů. V tomhle jsem s BarryLyndonem.
679384
1 -2
reagují: Sam.Vimes
reagovat
westworld je lame.
679387
westworld je lame.
3 -7
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
To by mě asi zajímalo, co je teda ten seriál, který tyhle kousky strká do kapsy, rád bych se na něj podíval.
679384
To by mě asi zajímalo, co je teda ten seriál, který tyhle kousky strká do kapsy, rád bych se na něj podíval.
679372
5 0
reagují: BarryLyndon, Memphis
reagovat

Americans 6x01

Sakra, nevím, jestli to bylo tou dlouhou pauzou, ale mám pocit, že tohle byla jedna z nejlepších epizod, jakou ten seriál zažil. Pojali to do toho finále fakt parádně a ten pomalej předvoj plnej krásnejch protikladů a chystání si půdy pro velkolepej rodinnej střet byl regulérně boží. :+ :+ :+
679383
Sakra, nevím, jestli to bylo tou dlouhou pauzou, ale mám pocit, že tohle byla jedna z nejlepších epizod, jakou ten seriál zažil. Pojali to do toho finále fakt parádně a ten pomalej předvoj plnej krásnejch protikladů a [spoiler]chystání si půdy pro velkolepej rodinnej střet[/spoiler] byl regulérně boží. *:+* *:+* *:+*
Americans 6x01
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
To je asi tím, že je to přehypovaný průměr bez srdce se super výpravou. Ale co GoT dal s podobným stylem x sezon. 
679372
To je asi tím, že je to přehypovaný průměr bez srdce se super výpravou. Ale co GoT dal s podobným stylem x sezon. 
679369
0 -11
reagují: Gonzi
reagovat
Pořád mi nějak nedochází, že už je za dva týdny Westworld.:D
679369
Pořád mi nějak nedochází, že už je za dva týdny Westworld.*:D*
0 0
reagují: BarryLyndon
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
aaa zabudol som ze to uz bezi, dikecko :+
679304
aaa zabudol som ze to uz bezi, dikecko *:+*
679208
1 0
reagovat
Ještě ne díky, píšu si :+
679257
Ještě ne díky, píšu si *:+*
679255
0 0
reagovat
barrylyndon
videl si jim & andy?
679256
barrylyndon videl si [url=https://youtu.be/kB15UFO5ebA]jim & andy[/url]?
0 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Taky moje vytka. Treti epizodu jsem si chtel rano jeste pred praci jen tak namatkou jen proklikat na 3-4 mistech a to jsem nemel delat, bo jsem primo kliknul na misto, kde zarve jedna hlavni postava.
679249
Taky moje vytka. Treti epizodu jsem si chtel rano jeste pred praci jen tak namatkou jen proklikat na 3-4 mistech a to jsem nemel delat, bo jsem primo kliknul na misto, kde [spoiler]zarve jedna hlavni postava.[/spoiler]
679242
0 0
reagovat

The Terror

dvě epky a budu koukat dál ale docela mi vadí, že na mě netáhne ta studená atmoška..přijdou mi málo nabalení, žádná pára od úst..občas tam má někdo zmrzlej vous ale to je tak vše..
679242
dvě epky a budu koukat dál ale docela mi vadí, že na mě netáhne ta studená atmoška..přijdou mi málo nabalení, žádná pára od úst..občas tam má někdo zmrzlej vous ale to je tak vše..
The Terror
0 0
reagují: okkac
reagovat

UnReal s03e05

Výborně to šlape. Drsný závěr. :)
679208
Výborně to šlape. Drsný závěr. *:)*
UnReal s03e05
0 0
reagují: studo
reagovat

Takoví normální Američané S01

Phillipe! Vrať se k nám. Ona je první řada vážně dobrá, ale na 10/10 nebo na 5* jít nemůžu, na to je tam vážně moc nelogičností...aneb blbej Le Care. Těším se na druhou, Keri je kočka, akce je solidní a to vyjebávání všech se všema mě baví.
Zatím 8/10
679153
[i]Phillipe! Vrať se k nám. [/i]Ona je první řada vážně dobrá, ale na 10/10 nebo na 5* jít nemůžu, na to je tam vážně moc nelogičností...aneb blbej Le Care. Těším se na druhou, Keri je kočka, akce je solidní a to vyjebávání všech se všema mě baví. Zatím 8/10
Takoví normální Američané S01
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se